logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Otsi kaardilt
Vali periood

In Flames, At The Gates, Imminence, Orbit Culture

L 12.11.2022 18:30
Helitehas
60.20 - 86.20
Rootsi metalmuusika veteran IN FLAMES rokib 12. novembril Tallinnas, Helitehases! Erikülalistena astuvad lavale At The Gates, Imminence ja Orbit Culture. 
 
In Flames kontsert toimub 12. novembril 2022 Helitehases. Kõik ostetud tavapiletid KEHTIVAD ka uue toimumiskuupäeva puhul (ümber vahetada pole vaja). Tagasi ostetakse 30.05.2020 kontserdi VIP piletid.
 
Kui soovite tavapiletid tagastada, palume täita hiljemalt 01.09.2022 tagasiostu avaldus siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost
 
Tavapiletite omanikud saavad soovi korral enda piletid tagastada Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt
 
30.05.2020 kontserdiks ostetud VIP piletid ostetakse tagasi. VIP piletitele tehakse automaatne tagasiost, raha laekub piletiostja kontole 14 tööpäeva jooksul.


 

ROOTSI METALMUUSIKA VETERAN IN FLAMES ROKIB TALLINNAS

Laupäeval, 12. novembril esineb klubis Helitehas metal-ansambel IN FLAMES. Erikülalistena astuvad lavale veel ka At The Gates, Imminence ja Orbit Culture.

In Flames pole nende kolmekümne tegevusaasta jooksul kordagi peatunud ning on võtnud konkreetse suuna aina edasi areneda. Nende karjääri algusaegadest tuttav ja bändi abil välja kujunenud Rootsi melodic death metal on ajaga leidnud omapärase väljenduse, mis avaldub ansambli kolmeteistkümnel albumil nagu “A Sense of Purpose”, “Sounds of Playground Fading”, “Siren Charms” ja samuti nende viimasel väljaandel “I, The Mask" (2019). Bändi värskeim kauamängiv on salvestatud koos Grammy auhinnale nomineeritud produtsendi Howard Bensoniga. Plaat on jõudnud erinevate edetabelite tippu, positsioneerides muuhulgas esikohal Rootsis ja Austrias ning ka USA rokk- ja metalalbumite topis. Kitarrist Björn Gelotte sõnul on bänd uue albumi üle väga uhke. “Need laulud on kirjutatud just live-etteasteteks. Oleme varasemast materjalist ja eelmisest albumist “Battles” palju loomulikku edasiminekut näidanud. See on omamoodi ajatempel, kinnitamaks hetke, kus me muusikaliselt oleme.”

 

In Flames on oma fännidele toeks ja inspiratsiooniks, julgustades neid elama fraasi järgi “In Flames We Trust”. “Otsustasime kohe alguses, et teeme seda bändi nii nagu meie tahame ja ei mõtle sellele, mis on viimane mood. See võib kõlada klišeena, kuid see on tõsi. Meile on oluline, et muusika oleks meie jaoks sama huvitav kui fännidele, sest see pole kunagi olnud ainult meie töö, vaid eluviis.” In Flames rokib 12. novembril klubis Helitehas. Ansambli ridades astuvad Tallinnas lavale Anders Fridén (vokaal), Björn Gelotte (soolokitarr), Niclas Engelin (rütmikitarr), Bryce Paul (basskitarr) ja Tanner Wayne (trummid). Kontserdi kavas on palad nii uuelt stuudioalbumilt kui ka Jesterheadside vanad lemmikud.Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
In Flames, At The Gates, Imminence, Orbit Culture L 12.11.2022 18:30 Helitehas 60.20 - 86.20
Üritus In Flames, At The Gates, Imminence, Orbit Culture
Kuupäev / Kell L 12.11.2022 18:30
Toimumiskoht Helitehas
Hind 60.20 - 86.20
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Jälgi üritust Facebookis.
 
Seisupilet 59 € 
 
VIP Meet & Greet Upgrade 85 €
 
VIP-paketti kuulub:
Pakett kehtib vaid koos kontserdipiletiga, mis tuleb eraldi osta. VIP piletid müügil vaid internetipoes
 
* Juurdepääs kontserdile eelnevale intiimsele Q&A sessioonile
* Meet & greet In Flamesiga**
* Grupifoto koos In Flamesiga**
* Piiratud tiraažiga tuuriplakat ja kontserdi setlist, mõlemad In Flamesi liikmete autogrammidega
* Lamineeritud meet & greet meene
* Varajane fännikauba ostmise võimalus enne kontserdiuste avamist (mitte kõigis linnades)
* Piiratud kogus
 
** Tähelepanu: Artisti ja VIP-külaliste terviseohutuse huvides võib grupifoto tegemine olla sotsiaalselt distantseeritud.


AJAKAVA:
18:00 uksed
18:30 programmi algus
23:00 ürituse orienteeruv lõpp
täpsem ajakava avaldatakse hiljem

Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. igas vanuses lastel.

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Helitehas
Madara 22A Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Üritus In Flames, At The Gates, Imminence, Orbit Culture
Kuupäev / Kell L 12.11.2022 18:30
Toimumiskoht Helitehas
Hind 60.20 - 86.20
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Placebo PopulaarnePopulaarnePlacebo Saku Suurhall, Eesti 60.20
Osta pilet Carpenter Brut - European Tour 2022 Carpenter Brut - European Tour 2022 Helitehas, Eesti 33.20 - 36.20
Osta pilet Lara Fabian - The Best of Lara Fabian World Tour Lara Fabian - The Best of Lara Fabian World Tour Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 50.60 - 61.10
Osta pilet Nothing But Thieves - The Moral Panic Tour Nothing But Thieves - The Moral Panic Tour Noblessneri Valukoda, Tallinn, Eesti 45.20
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti