Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

POWERWOLF - The Sacrament Of Sin Tour 2019

K 20.11.2019 18:30
Rock Cafe, Tallinn (Keevise 6)

Müstika ja eepika üledoos –  Powerwolf ja Gloryhammer novembris Tallinnas

20. novembril täitub Rock Cafe power metali parimate traditsioonidega – korraliku hevikütte abil jutustatakse muinasjutulisi lugusid post-apokalüptilistest maailmadest ning kangelaslikest seiklustest teistes dimensioonides. Laval on hevimetali ülempreestrid Powerwolf (Ger) ning võimsad galaktilised sõdalased Gloryhammer (Sco/Che).

Powerwolf tuleb Tallinna esitlema oma seitsmendat stuudioalbumit  „The Sacrament of Sin“. Eelmisel aastal ilmunud albumiga figureeriti Austria, Belgia, Hollandi, Soome, Ungari, Poola, Hispaania, Šveitsi ja USA albumiedetabelites, Saksamaal haarati ka 1. positsioon ning sealne Metal Hammer tunnistas plaadi ka aasta parimaks. Eelmise aasta lõpus laias Powerwolf üle Euroopa peaesinejana rohkete väljamüüdud kontsertidega ning muidugi muljetavaldava lava-showga. Iseennast mitte liiga tõsiselt võttes räägib Powerwolf religioonidest ja demonoloogiast saksapärases võtmes, mis muidugi välistab libahuntide puudumise loost.

Gloryhammer on värskelt saabunud tagasi ühelt uskumatult seikluselt koos uue albumiga „Legends From Beyond The Galactic Terrorvortex“. Sel kevadel ilmuv album räägib kolmanda peatüki Gloryhammeri saagast, kus saame koos legendaarse prints Angus McFifega põrutada teise dimensiooni, kus muidugi tuleb võidelda hirmuäratavate vastastega ning võtta ette suurejoonelisemaid seikluseid kui kunagi varem. Gloryhammeri eelmine Tallinna kontsert jääb aastasse 2015, kui esineti siin koos Stratovariusega.

Piletid 20. novembril toimuvale Gloryhammeri ja Powerwolfi kontserdile tulevad müüki homme, 1. märtsil Piletilevis.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
POWERWOLF - The Sacrament Of Sin Tour 2019 K 20.11.2019 18:30 Rock Cafe, Tallinn (Keevise 6) 30.50
Hinnainfo
Pilet 26€ kiirematele.
Alates 15.08 pileti hind 30 €
 
Vanusepiirang 18+
Toimumiskoht
Rock Cafe, Tallinn
Keevise 6 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
RL Entertainment Baltics OÜ
Osja tee 6 Tallinn 12013 Harju
+372 52 444 39
info@rle.fi
reg.nr: 12053496
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet SCARLXRD @ HELITEHAS SCARLXRD @ HELITEHAS Helitehas, Eesti 22.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!