Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TÝR, ARKONA, DALDRIADA, VARANG NORD

N 24.9.2020 18:00
Klubi Tapper, Tallinn
25.90 - 29.90

Arkona ja Tyr ühendavad jõud ning lähevad ühisele Euroopa tuurile septembris ja oktoobris

Folk-metali bändid, Fääri Saarte Tyr ja Venemaa Arkona on välja kuulutanud nende ühistuuri Ida-Euroopas, mis toimub selle aasta sügisel. Ühistuuril minnakse läbi ka Skandinaaviast ning Baltimaadest ja Eestit külastatakse 24. septembril. Lisaks on kaasa kutsutud erikülalisteks Ungari folk-metali kangelased Daldriada ning Läti viikingid Varang Nord. Kontsert toimub Tallinnas 24. septembril rokiklubis Tapper.

Tyr'i viimasele albumile “Hel”, mis ilmus eelmise aasta märtsis, järgnes edukas kontsertturnee "Tour From Hel", mille käigus tutvustati uut albumit publikule Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Venemaal. Uus album võeti väga hästi vastu nii publiku kui ka meedia poolt.

Võimsa Masha Screami poolt juhitav Arkona on taas teel, salvestades ka oma ühendsandat stuudioalbumit. Pärast “Khram”'i reliisi ilmumist 2018. aastal on Arkona ülemaailma tuuritanud ning see tuur saab tähistama Khrami ajastu lõppu. Peale selle on see Arkona esimene laiendatud ringreis Skandinaaviasse.

Mõlemad bändid mängivad parimaid pagan-metal klassikaid ning valiku parematest uutest lugudest. Olge valmis õhtuks, mis jääb igaveseks meelde!
Erikülaline Daldriada Ungarist esitleb uut albumit „Őszelő”, mis on ajastatud tegelikult ilmuma selle aasta augustis.
Alustaja bändi positsioon saab jagatud 2019. aastal Läti Wacken Metal Battle konkursi võitnud folk viking metal'i bändile Varang Nord.

Bändide avaldus tuuri avaldamise kohta Covid-19 ajal:
„Oleme reisi- ja rahvahulga piirangutega praegusest olukorrast teadlikud. Loodame, et ametivõimude praegused pingutused ja paljude inimeste kohusetundlikus kodus olla peatavad viiruse leviku. Järgime ametivõimude määruseid ja soovitusi ega riski kellegi tervisega ja ohutusega. September on kaugel, seega on korralik võimalus et see tuur toimub. Tahame anda oma fännidele midagi mida oodata. Olge kodus, siis on suurem võimalus meid septembris näha!”

Piletid Tyr'i, Arkona, Daldriada ja Varang Nord'i Tallinna kontserdile tulevad müügile kolmapäeval, 25. märtsil kell 10:00 kõigis Piletilevi müügipunktides üle Eesti! Erikujundusega fännipiletid tulevad müügile pubis Woodstock.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TÝR, ARKONA, DALDRIADA, VARANG NORD N 24.9.2020 18:00 Klubi Tapper, Tallinn 25.90 - 29.90
Hinnainfo
Kiireimatele pilet 25€, edasi 29€
Ostmisel vali enne soodsam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
Sissepääs alates 18:00
Üritus on vanusepiiranguta
Toimumiskoht
Klubi Tapper, Tallinn
Pärnu mnt 158 G Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Bad Promotions Estonia OÜ
Vilde tee 98-18 Tallinn Harjumaa
+372 55 237 88
badpromotionsestonia@gmail.com
reg.nr: 12832251
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet CLAWFINGER (Norra-Rootsi) CLAWFINGER (Norra-Rootsi) Rock Cafe, Tallinn, Eesti 39.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet RAGE (Saksamaa) RAGE (Saksamaa) Klubi Tapper, Tallinn, Eesti 29.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!