logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Mike Oldfieldi albumi 'Tubular Bells' 50. juubelikontsert

E 11.3.2024 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
49.90 - 79.90
Inglismaa viimase sajandi ühe parima helilooja Mike Oldfieldi põhjapaneva albumi „Tubular Bells“, mis ilmus esmakordselt 25. mail 1973, juubelituur jõuab Eestisse järgmise aasta kevadel. Võimas kontsert toimub 11. märtsil 2024 Alexela kontserdimajas Tallinnas. Mike Oldfield isiklikult juba kontserte enam ammu ei anna ning tema tõenäoliselt viimaseks jäänud tuur toimus 2007. aastal, käesoleval aastal teatas ta plaadifirma ka vanameistri pensionile minekust.
 
Mike Oldfield oli vaid 17-aastane, kui ta „Tubular Bellsi“ komponeeris. Album saavutas ülemaailmse tunnustuse, kui selle avalugu kõlas õudusfilmide klassikasse läinud „Eksortsisti“ heliribal. „Tubular Bellsist“ sai kõigi aegade enimmüüdud instrumentaalalbum, mis tõstis Mike Oldfieldi muusikaikooni staatusesse.
 
„Tubular Bells 50th Celebration Tour“ on muusikaline elamus, millesarnast naljalt ei koge. Lavale tuleb suur ansambel, kelle on oskuslikult kokku pannud Mike Oldfieldi pikaajaline kaastööline, arranžeerija Robin A Smith. Esitlemisele tulevad „Tubular Bells“ albumi meeliülendavad palad, nende kõrval ka teised Mike Oldfieldi surematud hitid. Publik kutsutakse kaasa muusikalisele rännakule läbi mitmete žanrite, alates progerokist ja elektroonikast lõpetades bluusi, folgi, džässi ja klassikaga.
 
Robin A Smith on Mike Oldfieldiga kaasa löönud ka tuuridel „Tubular Bells 2“ ja „Tubular Bells 3“. „Sõu esmaesitlus oli Londonis 2021. aasta augustis ning saime suure tunnustuse osaliseks,“ meenutab Smith. „See on austusavaldus Mike Oldfieldile, kes on minu hinnangul Inglismaa üks viimase sajandi suurimaid heliloojaid. On olnud tõeline privileeg seda erakordset teost koos muusikutega esitleda. See on tänapäeval sama värske kui siis, kui Mike selle 1971. aastal lõi. Ja mulle meeldib, et mul on võimalus tuua see nii uue publikuni kui ka nendeni, kes on – nagu mina – sellest endiselt lummatud.“ 
 
„Tubular Bellsi“ maagia peitub selle ajatuses. Sel on võime viia kuulaja emotsionaalsele rännakule, mis on täidetud meloodilise ilu ja draamaga. „“Tubular Bellsi“ juures on imeline tõsiasi, et see ei näi kunagi vananevat. Me oleme näinud publiku silmis pisaraid ja kuulnud imelisi lugusid sellest, kui inimene esimest korda „Tubular Bellsi“ kogeb,“ ütleb Robin A Smith.
 
„Tubular Bellsile“ lisaks kuuleb kontserdil teisi Mike Oldfieldi legendaarseid teoseid, sealhulgas klassikuid „Moonlight Shadow“, „Summit Day“, „Family Man“ ja „Ommadawn“.
 
Mike Oldfieldi „Tubular Bellsi“ 50. juubelikontsert toimub Tallinnas, Alexela kontserdimajas 11. märtsil 2024. Piletite eelmüük Live Nation klubiliikmetele on juba alanud. Avalik müük algab 6. novembril kell 9 Piletilevi veebilehel ja müügipunktides.
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Mike Oldfieldi albumi 'Tubular Bells' 50. juubelikontsert E 11.3.2024 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 49.90 - 79.90
Üritus Mike Oldfieldi albumi 'Tubular Bells' 50. juubelikontsert
Kuupäev / Kell E 11.3.2024 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 49.90 - 79.90
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:10 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirang 3+
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1. ja 2. rea ning II rõdu 1. rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
• Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/
• Ostes pileti, kohustun täitma toimumiskoha sisekorra eeskirju. Tutvu nendega siit.

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 1.00€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
reg.nr: 10676276
Üritus Mike Oldfieldi albumi 'Tubular Bells' 50. juubelikontsert
Kuupäev / Kell E 11.3.2024 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 49.90 - 79.90
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Bright & Black Bright & Black Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Lumekuninganna ja igavene talv - Muusikaline etendus uiskudel Lumekuninganna ja igavene talv - Muusikaline etendus uiskudel Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet The 12 Tenors The 12 Tenors Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Zucchero - Overdose D'amore - World Tour 2024 Zucchero - Overdose D'amore - World Tour 2024 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti