Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ADVENDIKONTSERT

P 10.12.2017 14:00
Elva Kirik
Ansambel Orthodox Singers Valeri Petrovi juhatusel
ADVENDIKONTSERT
10. detsembril kell 14.00 Elva kirikus (Pargi 8, Elva)


Advendikontserdi kava on koostatud eri maade ja ajastute kaunitest õigeusuteostest. Kontserdil kõlavad vanavene õigeusu jõululaulud, süüria vaimulikud jõululaulud, vaimulikud värsid. Esitatakse ka eri ajastute autorimuusikat ja kaasaegseid teoseid õigeusutekstidele. Enamik kavas esindatud vaimulikest teostest on sellised, mida kuuleb kontsert-ettekannetel väga harva.
Kriitikute poolt kiidetud.
Professionaalsetest muusikutest koosnev ansambel Orthodox Singers on loodud Valeri Petrovi poolt aastal 1989. Tegemist on Eesti üheks parimaks professionaalseks kooriansambliks tunnistatud muusikuterühmaga, mille repertuaaris on nii varajasi kui ka nüüdisaegsemaid õigeusu kirikulaule. Lisaks tuntud välismaistele heliloojatele on ansambli repertuaaris ka Eesti tuntud heliloojate nagu Arvo Pärt, Cyrillus Kreek, aga ka Veljo Tormise muusikateoseid.
Orthodox Singers muusikud valdavad meisterlikult erinevatele ajastutele omaseid väljendusvahendeid: ansambli esinemismaneeri iseloomustab täielik süvenemine pühakirja igasse sõnasse, laitmatu hääletehnika, täpselt läbi mõeldud dünaamiline kava ning erakordne stiilitunnetus. Kriitikud on korduvalt esile tõstnud ansambli lausa üleloomulikku oskust säilitada esitamise käigus teose vormiühtsus, saavutades samal ajal võrratult dünaamiline piano, mida kirjeldab kõige paremini väljend ”heli sulab ära”.
Pileteid hinnaga 10.-/5.- euro saab osta Piletilevist, aga ka kohapeal enne kontserdi algust.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
ADVENDIKONTSERT P 10.12.2017 14:00 Elva Kirik
Toimunud
Hinnainfo

Täispilet 10€
Õpilane, tudeng, pensionär, laps 5€

Lastele vanuses kuni 5a (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles.

Sissepääs alates 18:30
Kestus 1h

Toimumiskoht
Pargi 8 Elva Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Orthodox Singers SA
Toom-Kooli 13 Tallinn 10130 Harju
56986304
info@orthodoxsingers.com