logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Agulihärrad. Sõnalis-muusikalised vested inimloomuse ainetel.

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea piletiostja!
 
Eriolukorra tõttu jäi ära „Agulihärrad. Sõnalis-muusikalised vested inimloomuse ainetel." etendused perioodil 14.3 – 28.04.
 
Teater on leidnud etendustele asenduskuupäevad, kus kehtivad juba ostetud piletid:
 
14.03 asenduskuupäev on 02.09
15.03 asenduskuupäev on 06.09
20.03 asenduskuupäev on 13.09
21.03 asenduskuupäev on 19.09
22.03 asenduskuupäev on 19.09
26.03 asenduskuupäev on 20.09
29.03 asenduskuupäev on 21.09
05.04 asenduskuupäev on 22.09
26.04 asenduskuupäev on 27.09
28.04 asenduskuupäev on 27.09
 
Juhul kui teile asenduskuupäev ei sobi, siis on võimalik vabade kohtade olemasolul pilet ümber vahetada mõne teise kuupäeva vastu, kirjutades aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber ning uus etenduse kuupäev.
 
Lisainfo korral palun pöörduge sündmuse korraldaja poole
MTÜ Teater Kilk 
diana.leesalu@gmail.com 
 
Inimene on ülepeakaela üks väga huvitav nähtus. Võiks lausa öelda, et mõistatus. Agulihärrad Argo Aadli ja Indrek Ojari on võtnud lahata kõige tähtsamad küsimused siin elus. Kes see inimeseloom õieti on? Millest ta koosneb? Miks on ta selline nagu ta on? Ja mis asja siin maamuna peal ajab? Ja nüüd kutsuvad nad kõiki huvilisi Rahvusooper Estonia kammersaali, et oma põhjalike analüüside tulemusi lahkesti jagada. Ettekandmisele tulevad mitut-setut sorti näitlikustamised. Ja kavas on ka mõningad lihtsad ja lustakad vigurdused inimloomuse ainetel.
 
“Agulihärrad. Sõnalis-muusikalised vested inimloomuse ainetel” on lustakas kontsert-etendus, mille autorid on saanud inspiratsiooni 1930. aastatest, mil Eesti Wabariigi pealinnas oli piir teatri ja restorani vahel üpriski hägune, sest pärast õhtuse etenduse lõppu suundusid nii mõnedki armastatud näitlejad populaarsetesse lokaalidesse, et lõbustada seal oma austajaid kõikvõimalike laulu-, tantsu- ja naljanumbritega. Ka andekaid ooperi- ja operetitähti võis järgmisel hetkel näha rahvahulkade ees kõikvõimalike pila- ja pilkelaule esitamas.
 
Agulihärrade poolt tulevad ettekandmisele laulud, mida tol ajal esitasid näiteks Aleksander Arder, Benno Hansen, Paul Mets, Agu Lüüdik, Riina Reinik, Aarne Viisimaa, Ants Eskola, Kivilombi Ints ja teised.
 
Laval: Argo Aadli (Tallinna Linnateater) ja Indrek Ojari (Tallinna Linnateater)
Dramaturg ja lavastaja: Diana Leesalu (Tallinna Linnateater)
Laulude arranžeerija: Jaak Jürisson
Valguskujundaja: Emil Kallas
Esietendus 14. märtsil 2020 Rahvusooper Estonia kammersaalis
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti