logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Anixeon 4.0

L 13.7.2024 11:00 - P 14.7.2024 19:00
18.50 - 52.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
16. – 17. septembril toimuma pidanud Aasia popkultuuri üritus Anixeon lükkub 2024. aasta juulikuusse. Uuteks kuupäevadeks on 13. – 14. juuli 2024. Kõik ostetud piletid kehtivad ka järgmise aasta üritusel.
 
Kõik juba ostetud piletid kehtivad ka uuel üritusel. Kui uued ürituse kuupäevad ei ole sobilikud on võimalik piletiraha tagasi saada.
Tagasiostu soovist palume teada anda aadressile tagasiost@piletilevi.ee
Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamades.
Pileteid ostetakse tagasi kuni 25.09
 
Anixeoni meeskond vabandab südamest kõigi ees, kelle jaoks otsus üritust edasi lükata on valmistanud ebamugavust. Ühtlasi täname mõistva suhtumise eest.
 
Otsus üritus edasi lükata toimus Anixeoni meeskonna ühisel otsusel ning selle taga on mitmeid erinevaid põhjuseid.
 
„Soovime pakkuda oma ürituse külastajatele kvaliteetset ja täielikku üritust, mis on vastavuses nii külastajate, osalejate kui ka meie enda ootustega ning mis ei valmistaks pettumust. Paraku ei oleks meil erinevate tegurite koosmõjul võimalik  septembris sellist üritust korraldada,” kommenteeris ürituse korraldusmeeskonna liige Helina Ravasoo. Ta lisas, et suvine üritus tuleb kindlasti esialgselt plaanitust veelgi võimsam ja huvitavama kavaga.
 
Üritus lükkub täies mahus edasi ning kõik juba välja kuulutatud võistlused ja fännikogunemised toimuvad sellises mahus nagu lubatud. Võistluste kohtunikepaneel jääb samuti suures osas muutumatuks. Uuele üritusele on oodatud ka samad erikülalised ning kindlasti lisandub nende nimekirja veel uusi inimesi.
 
Kõik juba ostetud piletid kehtivad ka uuel üritusel. Kui uued ürituse kuupäevad ei ole kliendile sobilikud on neil võimalik piletiraha läbi Piletilevi keskkonna tagasi saada. Cosplayvõistluse ja K-pop võistluse registreerimisvormid on hetkel suletud ning avame uued vormid uuesti juba enne üritust. AMV-võistluse registreerimisvorm on endiselt avatud ning sinna võib võistlustöid esitada. Kõik turualal oma kaupu müüa soovinud isikud on samuti suvisele Anixeonile oodatud ega pea end uuesti registreerima.
 
Anixeoni meeskond vabandab südamest kõigi ees, kelle jaoks otsus üritust edasi lükata on valmistanud ebamugavust. Ühtlasi täname mõistva suhtumise eest. Täpsemaid uudiseid Anixeoni kohta saab meie Instagramist @anixeoncon

Anixeon on Aasia popkultuurile pühendatud üritus, mis toimub sel aastal juba neljandat korda. Seekord on üritus veelgi suurem ja põnevam! Külastajaid ootab lausa kaks päeva võrratuid elamusi, Alexela Kontserdimaja laval saab näha erinevaid muusikalisi etteasteid, K-pop ja cosplayvõistluse esitusi ning animemuusikavideoid, ürituse avamisel osalevad professionaalsed näitlejad ja lauljad. Lisaks saab nautida erinevaid töötube ja loenguid ning loomulikult külastada kunsti - ja kirbuturgu ning osta fännikaupu!

Üritused

Üritusi ei leitud
Osta pilet Anixeon 4.0 / Kahe päeva pilet Anixeon 4.0 / Kahe päeva pilet - Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Anixeon 4.0 / Ühe päeva pilet Anixeon 4.0 / Ühe päeva pilet - Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti