logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Anixeon 4.0 / Kahe päeva pilet

L 13.7.2024 11:00 - P 14.7.2024 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
18.50 - 52.50
16. – 17. septembril toimuma pidanud Aasia popkultuuri üritus Anixeon lükkub 2024. aasta juulikuusse. Uuteks kuupäevadeks on 13. – 14. juuli 2024. Kõik ostetud piletid kehtivad ka järgmise aasta üritusel.
 
Kõik juba ostetud piletid kehtivad ka uuel üritusel. Kui uued ürituse kuupäevad ei ole sobilikud on võimalik piletiraha tagasi saada.
Tagasiostu soovist palume teada anda aadressile tagasiost@piletilevi.ee
Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamades.
Pileteid ostetakse tagasi kuni 25.09
 
Anixeoni meeskond vabandab südamest kõigi ees, kelle jaoks otsus üritust edasi lükata on valmistanud ebamugavust. Ühtlasi täname mõistva suhtumise eest.
 
Otsus üritus edasi lükata toimus Anixeoni meeskonna ühisel otsusel ning selle taga on mitmeid erinevaid põhjuseid.
 
„Soovime pakkuda oma ürituse külastajatele kvaliteetset ja täielikku üritust, mis on vastavuses nii külastajate, osalejate kui ka meie enda ootustega ning mis ei valmistaks pettumust. Paraku ei oleks meil erinevate tegurite koosmõjul võimalik  septembris sellist üritust korraldada,” kommenteeris ürituse korraldusmeeskonna liige Helina Ravasoo. Ta lisas, et suvine üritus tuleb kindlasti esialgselt plaanitust veelgi võimsam ja huvitavama kavaga.
 
Üritus lükkub täies mahus edasi ning kõik juba välja kuulutatud võistlused ja fännikogunemised toimuvad sellises mahus nagu lubatud. Võistluste kohtunikepaneel jääb samuti suures osas muutumatuks. Uuele üritusele on oodatud ka samad erikülalised ning kindlasti lisandub nende nimekirja veel uusi inimesi.
 
Kõik juba ostetud piletid kehtivad ka uuel üritusel. Kui uued ürituse kuupäevad ei ole kliendile sobilikud on neil võimalik piletiraha läbi Piletilevi keskkonna tagasi saada. Cosplayvõistluse ja K-pop võistluse registreerimisvormid on hetkel suletud ning avame uued vormid uuesti juba enne üritust. AMV-võistluse registreerimisvorm on endiselt avatud ning sinna võib võistlustöid esitada. Kõik turualal oma kaupu müüa soovinud isikud on samuti suvisele Anixeonile oodatud ega pea end uuesti registreerima.
 
Anixeoni meeskond vabandab südamest kõigi ees, kelle jaoks otsus üritust edasi lükata on valmistanud ebamugavust. Ühtlasi täname mõistva suhtumise eest. Täpsemaid uudiseid Anixeoni kohta saab meie Instagramist @anixeoncon

Anixeon on Aasia popkultuurile pühendatud üritus, mis toimub sel aastal juba neljandat korda. Seekord on üritus veelgi suurem ja põnevam! Külastajaid ootab lausa kaks päeva võrratuid elamusi, Alexela Kontserdimaja laval saab näha erinevaid muusikalisi etteasteid, K-pop ja cosplayvõistluse esitusi ning animemuusikavideoid, ürituse avamisel osalevad professionaalsed näitlejad ja lauljad. Lisaks saab nautida erinevaid töötube ja loenguid ning loomulikult külastada kunsti - ja kirbuturgu ning osta fännikaupu!

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Anixeon 4.0 / Kahe päeva pilet L 13.7.2024 11:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 18.50 - 52.50
Üritus Anixeon 4.0 / Kahe päeva pilet
Kuupäev / Kell L 13.7.2024 11:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 18.50 - 52.50
Hinnainfo
Müügis on piletid ühele vabalt valitud päevale ning kahe päeva piletid. Võimalik on osta ka kahe päeva VIP pileteid, mis sisaldavad varajast sissepääsu Anixeonile, Anixeoni Anix Boxi, pääset VIP alale ja kindlaid istumiskohti saalis.
 
11:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
11:00 Algab üritus
19:00 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole.
Kuni 3-aastased lapsed tasuta.
▪ Soodustused pensionäridele.
• Pildistamine/ filmimine lubatud

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 1.00€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

 

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Anix Project Assotsiatsioon
Tülli tee 7 Randvere küla, Viimsi vald 74016 Harjumaa
58164077
anix.anixeon@gmail.com
reg.nr: 80567790
Üritus Anixeon 4.0 / Kahe päeva pilet
Kuupäev / Kell L 13.7.2024 11:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 18.50 - 52.50
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti