Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Bejart Ballet Lausanne - Ballet for life

L 19.10.2019 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
11.10 - 101.10

Ballet for life

Мaurice Bejart / Queen / Mozart / Vercace

Sensatsioon Eesti kultuurielus!

Kõikidele balleti ja kaasaegse tantsu armastajatele antakse ainulaadne võimalus külastada ja näha oma silmaga legendaarset Maurice Bejarti etendust „Ballet for life“, mis on pühendatud legendaarsele Freddie Mercuryle ja ansamblile Queen!

 

Euroshow Group esitleb 19. oktoobril Tallinnas Tondiraba Jäähallis uhkusega Maurice Bejarti legendaarset etendust „Ballet for life“.

Pärast pikki läbirääkimisi õnnestus ettevõttel Euroshow Group kooskõlastada Balti turnee ühe maailma ambitsioonikaima lavastusega „Ballet for life“, mis on tulvil suurejoonelisi eri- ja heliefekte, ilutulestikku ning suurepäraste kostüümide kaleidoskoopi.

„Balett for life“ – see on unistus lavalaudadel, täis tähelende ja läbikukkumisi, nagu oli ka Queeni solisti Freddie Mercury tegelik elu. Vapustav etendus, mis on täis illusioone, plastilisust ja muusikat!

Mercury on etenduses esitatud sümbolina – graatsiline, intrigeeriv. Queeni laulud sobivad harmooniliselt tegevustikuga, muutudes „elu hümniks“, sooviks liikuda, luua ja anda kõigile unustamatuid hetki. Versace’i kostüümid täiendavad seda kunstilist lõuendit ereda värvidemänguga.

Bejart on loonud vapustava kombinatsiooni, mis rabab juba esimestest sekunditest! Kõrgetasemeline ballett - see on žestide, tõstete ja tehniliselt keeruliste hüpete kaskaadi kordumatu ilu, harmoonia ja erootilisus. Lavastuses näeb haaravat valguse ja varjude mängu ning kõigile tuntud hitid põimuvad ootamatult Mozarti teostega, kes oli samuti oma aja rock-staariks.


„Ballet for life“ on puhtaim kunst, mis kahtlemata rõõmustab Bejarti loomingu fänne ja rabab kõiki neid, kes esmakordselt selle iluga kokku puutuvad.

Etenduste ajakava muutumise tõttu oli Euroshow Group sunnitud selle aasta aprilliks planeeritud etenduse oktoobrini edasi lükkama, kuid pole halba ilma heata, sest tänu edasilükkumisele näevad Tallinna vaatajad veelgi vaatemängulisemat ja legendaarsemat Béjarti lavastust „Ballet for life“, mis on pühendatud suurele Freddie Mercuryle!

Kõik Maurice Bejarti esialgsele balletietendusele ostetud piletid kehtivad.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Bejart Ballet Lausanne - Ballet for life L 19.10.2019 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 11.10 - 101.10
Hinnainfo

Kõikide Tondiraba jäähallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.60€/ pilet.

 

Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus ca. 2 tundi, vaheajaga
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.
Parter on tõusuta


Tondiraba areen pakub oma vaatajatele maksimaalselt mugavaid ja õdusaid kohti VIP-loožis

Parim ülevaade, ainult teie seltskond,  unustamatud muljed ja individuaalne teenindus. VIP-loož on ideaalne variant sõpradele, firmapeo ja sünnipäeva pidamiseks. Igas VIP-loožis on garderoob, tualettruum ja teler.

Soovi korral katavad kelnerid teile laua, selleks töötab catering-teenus. Täpsem info siit: http://bouche.ee/kontakt.

Et ühte sellist mugavat looži rentida, kirjutage e-posti aadressile tondiraba@piletilevi.ee .

VIP-loožid:
Loož nr 3 (Sektor D4, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 4 (Sektor D4, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 13 (Sektor A2 II tasand, kuni 65 inimest). Looži rent on 1650 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet

Loož avatakse alates uste avamisest (kirjas piletil või piletimüügi kodulehel) ja suletakse 30 min peale kontserdi lõppu.
--

Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.
Toimumiskoht
Tondiraba jäähall, Tallinn
Varraku 14 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Euroshow Group OÜ
Äigru põik 8 Äigrumäe küla 74014 Harjumaa
euroshowgroup@gmail.com
reg.nr: 14554564
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Ljubov Uspenskaja / Любовь Успенская Ljubov Uspenskaja / Любовь Успенская Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 26.00 - 60.00
Hoia loodust ja vali TaskuSebra! 
TaskuSebraga on kõik ürituste piletid Sinu telefonis alati olemas. 
Loe lähemalt siit!
Osta pilet Ljubov Uspenskaja / Любовь Успенская Ljubov Uspenskaja / Любовь Успенская Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 26.90 - 65.15
Hoia loodust ja vali TaskuSebra! 
TaskuSebraga on kõik ürituste piletid Sinu telefonis alati olemas. 
Loe lähemalt siit!
Osta pilet Ljubov Uspenskaja / Любовь Успенская Ljubov Uspenskaja / Любовь Успенская Jõhvi Kontserdimaja, Eesti 30.25 - 64.25
Hoia loodust ja vali TaskuSebra! 
TaskuSebraga on kõik ürituste piletid Sinu telefonis alati olemas. 
Loe lähemalt siit!
Osta pilet TIMATI / ТИМАТИ TIMATI / ТИМАТИ Tondiraba jäähall, Tallinn, Eesti 16.10 - 46.10
Hoia loodust ja vali TaskuSebra! 
TaskuSebraga on kõik ürituste piletid Sinu telefonis alati olemas. 
Loe lähemalt siit!