Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Billy's Band

L 15.12.2018 22:00
Club Privè, Tallinn
Peterburi bänd „Billy's Bänd” on enneolematu ja märkimisväärne nähtus! „Billy’s Bänd” esineb erinevate kompositsioonidega, mis ühendavad mitmeid muusikastiile: dixieland, romantiline alco jazz, blues ja vene rokk. Muusikaprojektile pandi algus 1999. aastal ning bänd on salvestanud hulgaliselt reliise, mida armastavad paljud muusikaaustajad.

„Billy’s Bänd” on ainulaadne grupp, kelle sarnast pole nähtud nii Venemaal kui ka mujal. See ei ole tingitud nende omapärasest väljanägemisest, vaid originaalsetest rollidest – mingid küünilised, kuid arglikud maakad, sadamaromantikud ja kurvad pinnalõikajad, lärmakad intellektuaalid ja haritud vahtijad. Poisid suudavad kontsertidel luua paradoksiatmosfääri – kurbus läbi naeru, pidu ilma põhjuseta, üksindus seltskonnas, hea lõpuga matused – mida suudavad ainult nemad.

„Billy’s Bänd” kontserdid näevad välja pigem kui etendused, kus oskuslikult ühendatakse heli, valgus, liikumine, sõnad, väljanägemine, ideed ja mõtted. Bänd on eriti tuntud, kuna laval on kuulda ainult elavat muusikat. Nende alco jazz koos bluusi elementide ja vene rokiga mõjub puhtalt ning kõlab omapäraselt, kuid mitte liiga läbi mõeldult.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Billy's Band L 15.12.2018 22:00 Club Privè, Tallinn 30.50
Hinnainfo
Pilet 30 €

Uksed kell 20.00, kontserdi algus kell 22.00
Pildistamine/filmimine pole lubatud

Soovitatav vanusele 16+
Toimumiskoht
Harju tn. 6 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Jurban Artist Management OÜ
Kalevipoja põik 3-30 Tallinn 13614 Harjumaa
jam@jam.ee