Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

DISCO TALLINN - 4. SÜNNIPÄEV

L 15.12.2018 22:00
Teater NO99 kohvik
Disco Tallinn tähistab sel laupäeval 4. sünnipäeva ning lõpetab surfihooaja


Sel laupäeval, 15. detsembril tähistab teater NO99 ruumides oma 4. sünnipäeva pidude- ning kontsertidesari Disco Tallinn. Ühtlasi on tegemist surfihooaja ametliku lõpupeoga, kus leiab aset uhke auhinnatseremoonia.


NO99 ruumides alustanud Disco Tallinn on oma algsele asukohale pealinna südames tänaseni truuks jäänud. Üksikud suuremad eriprojektid on toimunud ka Vabal Laval, ainulaadsed piknik-peod kord suvel Eisma sadamas ning erandjuhtudel on väisatud ka muid põnevaid asukohti Tallinnast eemal. Kaks korda aastas toimuv Disco Tallink eriruiis koostöös Tallinkiga on olnud väga menukas ning jätkub tuleval aastal.

Kvaliteeti oluliseks pidav ning uudseid lahendusi leiutav sündmustesari on aastate jooksul toonud Eestisse pika nimekirja väga mainekaid välisesinejaid, olulisemad neist näiteks Dimitri From Paris, Louie Vega, Joey Negro, Tortured Soul jpt. Korduvalt on tippkokk Peeter Piheli abiga seotud sündmused ka toiduelamustega ning palutud näiteks Tõnis Mägil, Reketil, Olav Ehalal jpt. teha laval midagi hoopis teistsugust.

Laupäevasel sünnipäevapeol astub esmakordselt avalikkuse ette JACKS OFF disco orkester andmaks kontserdi aegumatutest disco klassikutest. Teise külalisesinejana lendab Pariisist kohale sealse Radio FG saatejuht ning plaadifirma Defected Records artist DJ YASS. Eelpool mainitutele lisaks esitavad energilise disco aeroobika show MONIKA TUVI & KAJAKAD ning mõistagi ei puudu puldist ka Disco Tallinn residendid WIDENSKI ja TOM LILIENTHAL.

Soodushinnaga piletid on eelmüügis Piletilevis ja Circle K teenindusjaamades üle Eesti. Uksed surfihooaja lõputseremooniaks avatakse juba kell 19.00, peo algus on 22.00

Lisainfo ja laudade broneerimine:
https://www.facebook.com/events/345159376297290/
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
DISCO TALLINN - 4. SÜNNIPÄEV L 15.12.2018 22:00 Teater NO99 kohvik 11.50
Hinnainfo
Pilet 10€

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 1€

Vanusepiirang 18+
Sissepääs alates 22:00
Kestus ca 6h
Toimumiskoht
Sakala 3 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
OÜ Macadam Group
Asula 1b-34 Tallinn Harjumaa
info@discotallinn.com