Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

DISCO TALLINN - EESTI 100

R 23.2.2018 22:00
Vaba Lava
Disco Tallinn – Eesti 100 kontsert-peo kellaaja muudatus

Reedel, 23. veebruaril Vaba Laval ja Kärbes Kitchen & Bar´is toimuv suurejooneline kontsert-pidu Disco Tallinn – Eesti 100 teatab kellaaja muudatusest. Nimelt avatakse uksed tavapileti ostnutele varasema 23.00 asemel juba 22.00. Palume saabuda varakult, et saada osa nii kontserdist kui hilisemast peost.
Juba enam kui kolm aastat maailmaklassi välisesinejaid ning erilisi elamusi pakkunud pidude- ning kontsertsari Disco Tallinn korraldab 23. veebruaril 2018, Eesti 100 eelõhtul Vaba Laval ja Kärbses, Tallinnas nende seni suurima sündmuse.

Eesti 100 eelõhtu nõuab väärikat meelelahutust, mistõttu astuvad põneva disco kontserdiga üles Tõnis Mägi & Estraadiraadio orkester. Kontserdile järgnevat suurejoonelist peo-osa kroonib kaasaegse disco ringkonna absoluutne tipp-DJ Prantsusmaalt - Chanel, Jean Paul Gaultier, Hermès ja Yves Saint Laurent ametlik DJ ning Playboy Mansion kogumike autor - Dimitri From Paris. Tema enda looming ning äärmiselt maitsekad töötlused Madonna, Chic, Michael Jackson’i, David Bowie ja paljude teiste lugudest on teinud Dimitri nõutud artistiks Londonist Tokyoni. Peaesineja juhatavad sisse Disco Tallinn residendid Widenski, Tom Lilienthal ning põnevad üllatusetteasted.

Lisainfo:
https://www.facebook.com/events/1960031047585110/
www.facebook.com/DiscoTallinn
info@discotallinn.com
Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Tavapilet kiireimatele hinnaga 15€! Edasi hind 19€
Tavapilet sisaldab pidu ja kontserti.

Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 1 € - 3 €

Vanusepiirang 18+


Sissepääs alates 22:00

Toimumiskoht
Telliskivi 60A Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
OÜ Macadam Group
Asula 1b-34 Tallinn Harjumaa
info@discotallinn.com