Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

DISCO TALLINN - EESTI 100 / Õhtusöögiga pilet

R 23.2.2018 20:00
Vaba Lava
Seni suurim Disco Tallinn pakub Eesti 100 eelõhtul süüa, kontserti ning väärikat pidu

Juba kolm aastat maailmaklassi välisesinejaid ning erilisi elamusi pakkunud pidude- ning kontsertsari Disco Tallinn korraldab 23. veebruaril 2018, Eesti 100 eelõhtul Vaba Laval, Tallinnas nende seni suurima sündmuse formaadis õhtusöök-kontsert-pidu.

Õhtu algab kõrgelt hinnatud Peeter Piheli õhtusöögiga “Ehe elamus”, mis koostatakse vaid antud sündmuse jaoks ning mille raames pakub Peeter koos Kotzebue Bakery & Charcuterie meistritega kolme käigu näol oma meelismaitseid täielikult Eesti toorainest, igaüks ainulaadne oma lihtsuses.

Eesti 100 eelõhtu nõuab ainulaadse õhtusöögi juurde ka väärikat meelelahutust, mistõttu astuvad põneva disco kontserdiga üles Tõnis Mägi & Estraadiraadio orkester. Nende kahest osast koosnevat kava kuulevad nii vaid toiduelamusi nautima tulnud, kui ka hiljem liitunud peolised. Just hilisemat peo-osa kroonib kaasaegse disco ringkonna absoluutne tipp-DJ Prantsusmaalt - Chanel, Jean Paul Gaultier, Hermès ja Yves Saint Laurent ametlik DJ ning Playboy Mansion kogumike autor - Dimitri From Paris. Tema enda looming ning äärmiselt maitsekad töötlused Madonna, Chic, Michael Jackson’i, David Bowie ja paljude teiste lugudest on teinud Dimitri nõutud artistiks Londonist Tokyoni. Peaesineja juhatavad sisse Disco Tallinn residendid Widenski ning Tom Lilienthal.

Vaba Lava avatakse 23. veebruaril õhtusöögiks kell 20.00. Õhtusöögipileteid saab soetada vaid eelmüügist Piletilevi vahendusel ning nende kogus on väga piiratud. Tavapiletiga, mis sisaldab nii kontserti kui pidu, pääseb majja alates 23.00. Tavapiletid on samuti eelmüügis Piletilevis ning Circle K teenindusjaamades üle Eesti.

Lisainfo:
https://www.facebook.com/events/1960031047585110/
www.facebook.com/DiscoTallinn
info@discotallinn.com
Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Viimased õhtusöögi piletid on müügil!
Õhtusöögi pilet sisaldab kogu programmi k.a pidu

Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 1 € - 3,50 €

Vanusepiirang 18+


Sissepääs alates 20:00

Toimumiskoht
Telliskivi 60A Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
OÜ Macadam Group
Asula 1b-34 Tallinn Harjumaa
info@discotallinn.com