Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet

T 3.12.2019 19:00
Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
22.50 - 28.50

Dmitry Metlitsky Orkester & Viini Show-Ballett

Pidulik kontsert!
Esietendus! See on fantastiline, hämmastav, ilus!
Kõik hitid «from Vivaldi to Metallica» koos unikaalse tantsuetendusega.


  3. detsember - TARTU / Vanemuise Kontserdimaja - 19:00
12. detsember - PÄRNU / Pärnu Kontserdimaja - 16:00
12. detsember - PÄRNU / Pärnu Kontserdimaja - 19:00

Kogu maailmas miljonite kuulajate südame vallutanud muusika Euroopa parimate muusikute esituses maailmakuulsa show-balleti tähtede osalemisel.

Kontserdikavas põimuvad imeilus muusika ja maailmakuulsate koreograafide lavastatud meeleolukas tantsuetendus. Vaimustavalt temperamentne esitus, erakordsed tantsunumbrid, ainulaadne lavastus ja värvikad kostüümid jätavad kustumatu mulje.

Dmitry Metlitsky on helilooja ja multiinstrumentalist, keda kutsutakse kaasaja Mozartiks. Tema kaunid meloodiad, oskuslikud seaded ja andekas esitus tabavad otse südamesse ning lummavad kuulajaid esimesest helist alates. Neid tundeid on võimatu kirjeldada – seda peab kuulma!

Dmitry Metlitsky: „Mul on suur rõõm esitleda teile kontserti, milles võluhelid koos tantsuleegiga loovad muinasjutulise loo, mis kingib maailmale armastust ja kirge.“

Kontserdil kõlavad miljonite kuulajate lemmikud – maailmakuulsad muusikahitid ainulaadses tänapäevases seades. Need pakuvad kuulajatele eredaid ja unustamatuid emotsioone.

Vivaldi teoste „Suvine äike“ ja „Ave Maria“ seadeid orkestri esituses loetakse maailma parimaiks. Dmitry Metlitsky muusikateos „Armastuse tuli“ tunnistati parimaks new age kompositsiooniks nominatsioonis „Music Without Borders“.

Muusika võimas energia koos moodsate seadete ja tehniliste võimalustega aitab kuulajatel täielikult süüvida muusika ja tantsumaagia atmosfääri.

Orkestri solistid on oma ala tõelised meistrid. Oma ande ning energiaga panevad nad kuulajad rõõmu tundma ja kurvastama, armastama ja vaimustuma. Orkestri iga kontsert on haarav etendus ning tõeline pidupäev kuulaja hinge ja südame jaoks.

Orkester annab kontserte paljudes riikides, suurimatel Euroopa lavadel ja festivalidel. Tänulikud kuulajad võtavad orkestrit vastu tormiliste kiiduavaldustega ega lase sel pärast kontserti lahkuda. Orkester kutsutakse aina uuesti ja uuesti lavale tagasi.

See on ainulaadne võimalus nautida haaravat esinemist ja vaimustavat eliitmuusikat, mis on vallutanud üle maailma miljonite kuulajate südame.

Lisainfo: http://concert.dmitrymetlitsky.com/et/home-est

https://www.youtube.com/watch?v=BVvezXF3_sc

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet T 3.12.2019 19:00 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu 22.50 - 28.50
Hinnainfo
Pileti hinnad vahemikus 22 € kuni 32 € (vastavalt istekohale).
 
Soodustusi ei ole.
Sissepääs avatakse 1 h enne algust.
Kestus 1 h 45 min.
Sündmuse korraldaja
VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas
Laisvės Pr. 60 Vilnius Lithuania
+375 29 688-04-08
musicchannel.vip@gmail.com
reg.nr: 304843296
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Pärnu Kontserdimaja, Eesti 24.50 - 30.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Pärnu Kontserdimaja, Eesti 24.50 - 27.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!