Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet

T 3.12.2019 19:00 - N 12.12.2019 23:59
22.50 - 32.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

        

               «Dmitry Metlitsky Orkester & Viini Show-Ballett»


Pidulik kontsert!
Esietendus! See on fantastiline, hämmastav, ilus!
Kõik
hitid Vivaldist Metallicani koos unikaalse tantsuetendusega.

  3. detsember - TARTU / Vanemuise Kontserdimaja - 19:00
12. detsember - PÄRNU / Pärnu Kontserdimaja - 19:00

Muusika, mis võitis miljonite kuulajate südamed üle kogu maailma ning mida esitavad Euroopa parimad muusikud maailma show-balleti tähtede osalusel.

Kontsertprogramm ühendab hämmastavat muusikat ja maailmakuulsate koreograafide lavastatud tähelepanuväärset tantsuetendust. Hämmastav temperamentne kehastus, eksklusiivsed tantsunumbrid, unikaalne lavastus ja hämmastavad kostüümid jätavad unustamatu mulje.

Dmitry Metlitsky, helilooja multi-instrumentalist, keda nimetatakse ka kaasaegseks Mozartiks - ilusad meloodiad, hämmastavad arranžeeringud ja esitus tungivad südamesse ning haaravad kuulajaid esimestest nootidest. Neid emotsioone on võimatu sõnadega kirjeldada - seda tuleb kuulda!

"Mul on hea meel esitleda teile kontserti koos maagilise heli ja tantsuga on nagu leek - vapustav lugu, vaade armastuse ja himu maailma ..." - Dmitry Metlitsky.

Kontserdi programmis on parimad ja armastatud legendaarsed hitid, mis on saanud maailmamuusika meistriteosteks, kõlavad unikaalses arranžeeringus kaasaegses stiilis ja võimaldavad kuulajatel nautida helgeid ning unustamatuid emotsioone.

Vivaldi muusika "Suvine äike" ja "Ave Maria" arranžeering, mida peetakse üheks parimaks maailmas, ning Dmitry Metlitsky muusika "Armastuse tulekahi" on tunnistatud parimaks new-age kompositsiooniks nimetuses "Muusika piirideta".

Muusika võimas energia koos kaasaegsete arranžeeringute ja tehniliste võimalustega loovad täieliku sukeldumise tunde muusika maagia ja tantsu maagia atmosfääri.

Orkestri solistid on kui tegelikud meistrid, kes oma talendi ja energiaga sunnivad kuulajaid rõõmustama ja nutma, armastama ja inspireerima. Iga orkestri kontsert on hämmastav show ja tõeline pidu nii hingele kui südamele.

Orkestri kontserdid toimuvad erinevates riikides, suurematel Euroopa väljakutel, festivalidel, kus tänulikud kuulajad tervitavad neid tormiliste ovatsioonidega ning ei lase orkestril peale kontserti lõppu lahkuda, sundides neid kontserti jätkama.

See on ainulaadne võimalus nautida muljetavaldavat show ja imelist eliitmuusikat, mis on võitnud miljonite kuulajate südamed.

Teave: http://concert.dmitrymetlitsky.com/et/home-est

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 25.50 - 32.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet Pärnu Kontserdimaja, Eesti 22.50 - 28.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti