Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Fingerstyle meisterkitarrist: Tom Lumen (Ungari) / Tallinna XIV kitarrifestival

T 11.6.2019 19:00
Kumu Auditoorium
10.50 - 12.50

Ungarist pärit Tom Lumen on suurepärane kitarrist ja meelelahutaja, kellel on oma fännidega erakordne side. Tema särav loomus ja elavad jutustused köidavad publiku tähelepanu. Tomi kontserdid on intiimsed ja virtuoossed ning pakatavad elurõõmust.  
Ta suudab oma dünaamilise mänguga pillist välja võluda justkui terve bändi. Fingerstyle mängutehnika võimaldab tal samaaegselt täita nii bassi, harmooniapilli, meloodia, rütmi kui ka löökpilli osa.
Tomi mitmekülgses kavas põimuvad energiast pakatavad lood ja romantilised harmooniad. Lisaks oma teostele esitab Tom ka tuntud muusikapalade arranžeeringuid, näiteks on ta esitanud Queeni, Nat King Cole’i, The Beatlesi ja Billy Idoli loomingut. Igal kontserdil mängib ta ka unustamatuid Ungari rahvaviise oma ainulaadsetes seadetes. Lumen on kontsertreise teinud USAs, Hiinas, Vietnamis, Inglismaal, Soomes, Austrias, Saksamaal, Mehhikos, Slovakkias, Ungaris jm. Tema paljude ülesastumiste hulgas on esinemised järgmistel üritustel:
• Florida folkfestival • Londoni kitarriõhtud
• Tampere kitarrifestival
• Dublini kitarriõhtud • Mehhiko Zihuatanejo rahvusvaheline kitarrifestival
• Viini fingerstyle’i festival.
.
Ta on mitmel korral jaganud lava ka maailmakuulsa kitarristi Tommy Emmanueliga.  Tom Lumen on lustlik esineja, kes toob publikule muusikaelamusi ja rõõmu. Erinevate stiilide ja meeleolude valikud teevad tema kontserdid nauditavaks paljudes kontserdipaikades.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Fingerstyle meisterkitarrist: Tom Lumen (Ungari) / Tallinna XIV kitarrifestival T 11.6.2019 19:00 Kumu Auditoorium 10.50 - 12.50
Hinnainfo
Täispilet 12€
Õpilane, tudeng, pensionär 10€
 
 
Toimumiskoht
Weizenbergi 34 / Valge 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Tallinna Kitarrifestival MTÜ
Kajaka 5 Tallinn 11317 Harjumaa
+372 5086301
tiitpeterson@hot.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas