Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Francis Goya ja Ivo Linna ''Muinaslugu sinilinnust''

N 26.7.2018 19:00 - L 28.7.2018 23:59
19.00 - 24.00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
MAAILMAKUULUS KITARRIST FRANCIS GOYA ANNAB KOOS IVO LINNAGA SUVEL EESTIS KOLM KONTSERTI

Kaks legendi – Francis Goya ja Ivo Linna kontsertkavaga “MUINASLUGU SINILINNUST” kolme kordumatu ja romantilise kontserdiga 26. juulil Pärnus, 27. juulil Haapsalus ja 28. juulil Pühajärvel. Esitamisele tulevad Eesti estraadiklassika teosed samanimeliselt albumilt, mõlema artisti populaarsemad lood ning valitud palad Raimond Valgre loomingust.

Francis Goyat seob Eestiga eriline suhe: 2001. aastal andis artist välja Raimond Valgre muusikaga plaadi “Pleased to Meet You Mr. Valgre”, mis kujunes üheks enim müüdud albumiks Eestis ning mille litsentsid on müüdud tänaseks juba kümnesse välisriiki. 2017. a sügisel ilmus juba teine Goya album Eesti muusikaga “Muinaslugu sinilinnust” millel kõlab erinevate Eesti autorite muusika.

Francis Goya on katsetanud paljude muusikastiilidega, kuid publiku südameisse on ta jäänud romantiliste- ja ladina viiside interpreteedina.

Francis Goya, kodanikunimega Francis Weyer, on sündinud Belgias muusikute perekonnas ja alustas kitarrimängu erinevates rokkbändides juba 16-aastaselt. 1975. aastal sai Francis Weyerist sooloartist, kelle kiire karjäär sai alguse pärast esikplaadi „Nostalgia“ ilmumist, mis murdis kuld- ja plaatinaplaadi staatusesse nii Euroopas, Aasias kui ka Lõuna-Ameerikas. 1980ndatel eksperimenteeris Goya erinevate orkestritega ning kujunes välja Goyale omapärane meloodiline, tundeküllane ja päikeseküllane stiil. Goya on andnud välja üle 40 albumi, mida on müüdud maailmas kokku 20 miljonit eksemplari.

Piletid Francis Goya ja Ivo Linna kontserdile hinnaga alates 19 eurot on müügis kõigis Piletilevi müügikohtades.

26. juulil Ammende Villa, Pärnu
27. juulil Haapsalu Piiskopilinnuse hoov
28. juulil Pühajärve laululava
Sündmused