Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Galantne lautomuusika - Galant Lute / Vinicius Perez (Brasiilia) / Tallinna XIV kitarrifestival

N 13.6.2019 19:00
Niguliste kirik, Tallinn
10.50 - 12.50

Vinícius Perez on Brasiiliast pärit lautomängija. Oma muusikalist teekonda alustas Perez klassikalise kitarriga. Peale edukaid õpinguid lõpetas ta Rio de Janeiro kunstiülikooli  magna cum laude ja Luzerni Muusikaülikooli ning otsustas keskenduda varajastele Euroopa näppepillidele.

Ühe aasta arendas ta oskusi omal käel. Sel ajal oli tal ka suurepärane võimalus läbida ulatuslik ajalooline materjal erinevate mängutehnikate ja pillide kohta alates 16. sajandi väljaannetest kuni 18. sajandi käsikirjadeni. See valgustav teekond  kulmineerus tema vastuvõtuga prestiižikasse Cantorum Basiliensis Ülikooli Šveitsis, kus tema juhendajaks oli üks maailma suurimaid lautolegende professor Hopkinson Smith, kelle juures oli tal au õppida kolm aastat. Tema põhjalike õpingute tulemusel sündis sooloalbum “The Galant Lute”. Perez peab seda perioodi enda jaoks kõige inspireerivamaks nii muusikalises kui ka vaimses mõttes.

Vinícius esineb solistina mitmetel erinevat tüüpi lautodel ning samuti teorbil.  Lisaks sellele on ta ka nõutud basso continuo mängija ning on kontserte andnud paljude mainekate ansamblite ja orkestritega nagu näiteks Kammerphilharmonie Graubünden, Konzert Theater Bern, Bach Collegium, Renate Steinmann (Zürcher Barockorchester), Ensemble La Fontaine, Jerusalem Baroque Orchester.


Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Galantne lautomuusika - Galant Lute / Vinicius Perez (Brasiilia) / Tallinna XIV kitarrifestival N 13.6.2019 19:00 Niguliste kirik, Tallinn 10.50 - 12.50
Hinnainfo
Täispilet 12€
Õpilane, tudeng, pensionär 10€
 
 
Sündmuse korraldaja
Tallinna Kitarrifestival MTÜ
Kajaka 5 Tallinn 11317 Harjumaa
+372 5086301
tiitpeterson@hot.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas