Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

GEORG OTS: Elu, armastan sind!

P 28.4.2019 17:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
13.50 - 32.50
Georg Ots … Inimene kui legend

Suurepärane, sametine bariton, tungib otse hinge. Võluv, veetlev mees ja andekas näitleja. Tema poolt esitatud kunst oli hingestatud ja harmooniline. Vähesed temaga sarnased artistid laulsid sama edukalt nii ooperis, operetis ja kui ka kontserdilaval. Kogu oma mitmekülgsuse juures oli Georg Ots hämmastavalt täiuslik kunstnik. Oma kaasasündinud loomulikkusega liikus ta ühest žanrist teise – jäädes alati iseendaks.

28.aprillil Estonia Kontsertsaalis leiab iga muusikaarmastaja endale huvitavaid esitusi – nii ooperi, kui ka opereti vallas, romansside nautijad,aga ka selle ajastu estraadi ümmardajad.

Esitusel on kõige tuntumad teosed, mis tõid Georg Otsale ülemaailmse tuntuse. Samas antakse vaatajatele teada tema elu huvitamatest seikadest ning näidatakse kuulsast lauljast loomingu eel tehtud harukordseid fotosid.

Sellel õhtul esinevad Teile:
St.Peterburi Kubernaatori Sümfooniaorkester, mida juhatab peadirigent Maksim Aleksejev – dirigent Nikolai Aleksejevi poeg, Vene Föderatsiooni rahvakunstnik, kes teeb juba 20 aastat koostööd Estonia Rahvusliku Sümfooniaorkestriga.

Osalevad ka solistid:
Rauno Elp (Eesti) – Koloriitbariton, kes on tunnustatud mitte ainult meil, vaid ka mujal maailmas. Ta on Estonia Rahvusooperi   solist alates 1992. aastast. Tema repertuaaris on palju rolle. Ta on arvukate konkursite, preemiate ja autasude kavaler s.h. pälvinud Georg Otsa nimelise preemia ja 2016. aasta Teatripreemiad.

Sergei Zykov (Venemaa) – Suurepärane bariton, võrratu romansside, sõjaväe-, kasaka- ja rahvalaulude esitaja. Venemaa kahe tunnustatud konkursi - „Kevade Romansid” St.Peterburis (Grand Prix)  ja „Romansid” Moskvas (Grand Prix) võitja.
Jelena Kolomiyseva (Eesti) – Suurepärane sopran, vene klassikalise vokaalikooli üks parimaid esindajaid Eestis. Rahvusvaheliste konkurside laureaat Itaalias, Austrias ja Ukrainas (kõikides peapreemiate laureaat).
* Kontserdi ettevalmistamisel aitas aktiivselt kaasa ning abistas osaliselt nootidega Eesti Rahvusooperi juhatuse esimees Arne Mikk.
** Kontsert viiakse läbi eesti ja vene keeles. Kontserdil esitatakse loomingut eesti, vene ja itaalia keeles.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
GEORG OTS: Elu, armastan sind! P 28.4.2019 17:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 13.50 - 32.50
Hinnainfo
Täispiletite hinnad vahemikus 15 € kuni 32 € (vastavalt istekohale).

Soodushinnad vahemikus 13 € kuni 29 € (vastavalt istekohale).
Soodushinnad kehtivad õpilastele, tudengitele, pensionäridele, erivajadustega klientidele ja erivajadustega kliendi saatjale. Soodustuse saamiseks võtta kaasa soodustust tõendav dokument!

Vanusepiirang 7+
Sissepääs alates 16.00
Ürituse kestus on 1 tund ja 30 minutit
Sündmuse korraldaja
Vokaalstuudio PÄÄSUKE MTÜ
Rakvere 30-82 Narva 20305 Ida-Virumaa
+372 56562877
vpaasuke@gmail.com