Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

GEORG OTS: Elu, armastan sind!

P 28.4.2019 17:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
13.50 - 24.50

Georg Ots… Inimene kui legend

Suurepärane, sametine bariton, tungib otse hinge. Võluv, veetlev mees. Andekas näitleja. Tema poolt esitatud kunst oli hingestatud ja harmooniline.  On vähe artiste, kes on laulnud sama edukalt ooperis, operetis ja kontserdilaval.

Kogu oma mitmekülgsuse juures oli Georg Ots hämmastavalt täiuslik kunstnik, oma  kaasasündinud  loomulikkusega liikus ta ühest žanrist teise – jäädes alati iseendaks.

28. aprillil Estonia Kontserdisaalis leiab endale iga muusikahuviline huvitavaid esitlusi – ooperi- ja operetihuvilised ning romansside austajad, aga ka selle ajastu fännid. Esitatakse kõige kuulsamad teosed, mis tõid Georg Otsale maailmatuntuse. Samas antakse vaatajatele teada tema elu huvitamatest seikadest ning näidatakse kuulsast lauljast tehtud harukordseid fotosid tema loomingu teel.

Sellel õhtul esinevad Teile:

Rauno Elp (Eesti) – koloriitbariton, kes on tunnustatud mitte ainult meil, vaid ka mujal maailmas.  Ta on Estonia Rahvusooperi  solist alates 1992. aastast. Tema repertuaaris on palju rolle. Ta on arvukate konkurssite, preemiate ja autasude kavaler s.h. pälvinud Georg Otsa nimelise ja 2016. aasta Teatripreemiad.

Sergei Zykov (Venemaa) – suurepärane bariton, võrratu romansside, sõjaväe-, kasaka- ja rahvalaulude esitaja. Venemaa kahe tunnustatud konkursi - „Kevade Romansid” St. Peterburis (Grand Prix)  ja „Romansid” Moskvas (Grand Prix) võitja.

Jelena Kolomiyseva (Eesti) – suurepärane sopran, vene klassikalise vokaalikooli üks parimaid esindajaid  Eestis. Rahvusvaheliste konkursside laureaat Itaalias, Austrias ja Ukrainas (kõikides peapreemiate laureaat).

Mehis Tiits (Eesti) - noor andekas tenor, kes sai Rahvusooperi Estonia solistiks vaid 2018. aastal, kuid repertuaaris omab juba palju rolle sellistes kuulsates ooperites nagu "Cyrano de Bergerac", "La Traviata", "Le nozze di Figaro" ja teistes.

Koos Loode-Venemaa Bolšoi Sümfooniaorkestriga dirigendi Valentin Bogdanovi juhtimisel, kes on ka Mikhailovski teatri orkestri (Peterburi) dirigent.

* Kontserdi ettevalmistamisel aitas aktiivselt kaasa ning abistas osaliselt nootidega Eesti Rahvusooperi juhatuse esimees Arne Mikk.

** Kontserdil esitatakse loomingut  eesti, vene ja itaalia keeles. Kontsert viiakse läbi eesti ja vene keeles, õhtujuht Eduard Toman.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
GEORG OTS: Elu, armastan sind! P 28.4.2019 17:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 13.50 - 24.50
Hinnainfo
Täispiletite hinnad vahemikus 15 € kuni 32 € (vastavalt istekohale).

Soodushinnad vahemikus 13 € kuni 29 € (vastavalt istekohale).
Soodushinnad kehtivad õpilastele, tudengitele, pensionäridele, erivajadustega klientidele ja erivajadustega kliendi saatjale. Soodustuse saamiseks võtta kaasa soodustust tõendav dokument!

Vanusepiirang 7+
Sissepääs alates 16.00
Ürituse kestus on 1 tund ja 30 minutit
Sündmuse korraldaja
Vokaalstuudio PÄÄSUKE MTÜ
Rakvere 30-82 Narva 20305 Ida-Virumaa
+372 56562877
vpaasuke@gmail.com