Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

GEORG OTS: Elu, armastan sind!

K 24.4.2019 19:00
Teater Vanemuine, suur maja, Tartu
14.10 - 18.90
Peaaegu 100 aastat tagasi sündis sel päeval Eesti tuntud ooperilaulja ja andekas näitleja Georg Ots. 
21.03 kuni 24.03 kehtib pileti soodustus sünnipäeva puhul! Palju õnne, Georg Ots!
(hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Georg Ots… Inimene kui legend

Suurepärane, sametine bariton, tungib otse hinge. Võluv, veetlev mees. Andekas näitleja. Tema poolt esitatud kunst oli hingestatud ja harmooniline.  Temaga sarnased vähesed artistid laulsid sama edukalt ooperis, operetis ja kontserdilaval. Kogu oma mitmekülgsuse juures oli Georg Ots hämmastavalt täiuslik kunstnik, oma  kaasasündinud  loomulikkusega liikus ta ühest žanrist teise – jäädes alati iseendaks.

24. aprillil Vanemuise teatris leiab iga muusikaarmastaja endale huvitavaid esitusi – nii ooperi, kui ka opereti vallas, romansside nautijad aga ka selle ajastu estraadi ümmardajad.

Esitusel on kõige tuntumad teosed, mis tõid Georg Otsale maailmakuulsuse. Samas antakse vaatajatele teada tema elu huvitamatest seikadest ning näidatakse kuulsast lauljast tehtud harukordseid fotosid tema loomingu teel.

Sellel õhtul esinevad Teile:

St. Peterburi Kubernaatori Sümpfooniaorkeester, mida juhatab peadirigent Maksim Aleksejev – dirigent Nikolai Aleksejevi poeg, Vene Föderatsiooni rahvakunstnik, kes teeb koostööd juba 20 aastat Estonia Rahvusliku  Sümfooniaorkestriga.

Osalevad ka solistid:

Rauno Elp (Eesti) – koloriitbariton, kes on tunnustatud mitte ainult meil, vaid ka mujal maailmas.  Ta on Estonia Rahvusooperi   solist alates 1992 aastast. Tema repertuaaris on palju rolle. Ta on arvukate konkurssite, preemiate ja autasude kavaler s.h. pälvinud Georg Otsa nimelise ja 2016. aasta Teatripreemiad.

Sergei Zykov (Venemaa) – suurepärane bariton, võrratu romansside, sõjaväe-, kasaka- ja rahvalaulude esitaja. Venemaa kahe tunnustatud konkursi - „Kevade Romansid” St.Peterburis (Grand Prix)  ja „Romansid” Moskvas (Grand Prix) võitja.

Jelena Kolomiyseva (Eesti) – suurepärane sopran, vene klassikalise vokaalikooli üks parimaid esindajaid  Eestis. Rahvusvaheliste konkursside laureaat Itaalias, Austrias ja Ukrainas (kõikides peapreemiate laureaat).

* Kontserdi ettevalmistamisel aitas aktiivselt kaasa ning abistas osaliselt nootidega Eesti Rahvusooperi juhatuse esimees Arne Mikk.

** Kontserdil esitatakse loomingut  eesti, vene ja itaalia keeles. Kontsert viiakse läbi eesti ja vene keeles.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
GEORG OTS: Elu, armastan sind! K 24.4.2019 19:00 Teater Vanemuine, suur maja, Tartu 14.10 - 18.90
Hinnainfo

NB! 21.03 kuni 24.03 kõik pileti hinnad -20% soodsamad!

Hinnad internetipoes on arvutatud juba soodustusega.

 
 
Täispiletite hinnad vahemikus 19 € kuni 23 € (vastavalt istekohale).

Soodushinnad vahemikus 17 € kuni 21 € (vastavalt istekohale).
Soodushinnad kehtivad õpilastele, tudengitele, pensionäridele, erivajadustega klientidele ja erivajadustega kliendi saatjale. Soodustuse saamiseks võtta kaasa soodustust tõendav dokument!
Sissepääs alates 18:00
Ürituse kestus 1 tund ja 30 minutit
Vanusepiirang 7+
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Vokaalstuudio PÄÄSUKE MTÜ
Rakvere 30-82 Narva 20305 Ida-Virumaa
+372 56562877
vpaasuke@gmail.com