Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Gleb Matveitšuk / Глеб Матвейчук

L 2.3.2019 15:00
Geneva kontserdimaja
8.50 - 10.50
Kutsume Teid Rahvusvahelisele Naistepäevale pühendatud pidulikule kontserdile 2.märtsil „Geneva “ Kultuurimajas, kus esineb Venemaa estraaditäht ja helilooja – Gleb Matveitšuk.

Gleb Matveitšuk on teleprojekti „Kaks Tähte“ («Две звезды») võitja,  Pervõi kanal meelelahutussaate “Täitsa täpselt“  («Точь-в-точь») vaatajaskonna sümpaatia auhinna võitnu, show „Elav muusika“, Kevadine hooaeg („Живой звук. Битва титанов“) liiderteleprogrammis „Rossija 1“.

Gleb Matveitšuk – on populaarne näitleja lavatükis „Jeesus Kristus - supertäht“ (Mossoveti nimeline Riiklik Akadeemiline Teater), „Krahv Monte Kristo (Opereti Teater), „Doktor Jekyl ja mister Hyde imelikud juhtumused“ (Mossoveti nimeline Riiklik Akadeemiline Teater), „Kirgede territoorium“ (Estraaditeater).

Gleb Matveitšuk – on paljude filmide muusika autor ja helilooja nagu: „Admiral“, Uus maa“, „Tškalov“, „Mõrvata Stalin“, „Armastusest“. Lisaks muusika näidenditele: „Koer heintel“, „Ootesaal“, „Kirgede territoorium“ ja jääareenile „OZ riigi võlur“.

Lauljat on saatnud suurepärane edu esinemistel ja soolokontsertidel Venemaal. Tema esinemiskavad on koostatud vaatajatele suurepäraste muusikaliste esinemiste ja armastusega. Kontserdid on koostatud Gleb Matveitšuk’i repertuaari parimatest lauludest: auori romansid ja laulud, šlaagrid möödunud aegadest, ja lüürilised laulud. Kontserdil osaleb ka eesti laulja Jelena Kolomiytseva. Kontserdi muusikalise osa täidab saateansambel „Akord“.

Üritus toimub vene keeles
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Gleb Matveitšuk / Глеб Матвейчук L 2.3.2019 15:00 Geneva kontserdimaja 8.50 - 10.50
Hinnainfo
Hinnad 8 ja 10 €
Soodustusi ei ole

Soovitatav vanus 6+
Uksed avatakse 14:40
Kestus 1h 30 min, ilma vaheajata
Üritus toimub vene keeles
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Vokaalstuudio PÄÄSUKE MTÜ
Rakvere 30-82 Narva 20305 Ida-Virumaa
+372 56562877
vpaasuke@gmail.com
Samas toimumiskohas