Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Gospelmuusika ''Oh, happy day''

N 12.11.2020 19:00
Pärnu Kontserdimaja

Hea klient!

Seoses Covid 19 viiruse tõusuga jäävad kontserdid Pärnus (12.11), Paides (13.11) ja Tallinnas (14.11) ära.

Gospelituuri  "Oh, happy Day" ainuke kontsert toimub 15. novembril Tartu Pauluse kirikus. Kontsert on suures saalis, mis tagab publiku istumiskohad hajutatult. Tule turvaliselt ja naudi koos muusikutega! Teid oodatakse!

Sündmuse korraldaja pakub Teile järgnevaid valikud:

  • Soovi korral on võimalik jätta oma pilet tagastamata, sellega toetate kriisisituatsioonis kultuurisektorit ja projekti edasist ettevalmistamist  aastal 2021. Sellisel juhul pole vaja antud kirjale vastata.
  • Pileteid on võimalik vahetada 15.novembril Tartu Paluluse kiriku kontserdi vastu.
  • Oma pileti vahetamise või tagastamise soovist  palun andke teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber.

Pileteid on võimalik tagastada kuni 24.11 k.a.

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Kontsert „Oh, Happy Day!“ toob publikuni eesti armastatud solistide esituses gospelmuusika parimad hitid nagu „Amazing Grace“,  „Freedom Is Coming“, „Deep River“, „This little light of mine“ jpt. UKU SUVISTE on üks hinnatum eesti pop-artist, kes on lisaks sooloesinemistele osanud arvukates muusikalides, töötanud helirežissööri ja muusikaprodutsendina. 2011. aastast alates on Uku Suviste UNICEF Eesti noorte patroon. SOFIA RUBINA-HUNTER on kõrgelt tunnustatud džässi ja souli esitaja, kes on esinenud paljudel džässifestivalidel Euroopas, osalenud edukalt džässikonkurssidel. Aruba saarel sündinud DAVE BENTON võitis pärast Eestisse elama asumist koheselt siinse publiku südamed oma emotsionaalse esitusmaneeri ja omapärase hääletämbriga. Tema ere esitus koos T. Padariga tõi Eestile 2001. aastal Eurovisiooni laulukonkursi võidu lauluga „Everybody“.

Kontserdil on kaastegevad Eesti noorema põlvkonna hinnatumad muusikud – vennad JOEL-RASMUS ja HEIKKO-JOSEPH REMMEL, PAUL DANIEL ja MADIS KATKOSILT. Põhijõuks on TARTU RAHVAÜLIKOOLI JAZZKOOR, mida dirigeerib LAURI BREEDE – Tartu Kultuurikandja 2010 laureaat, dirigeerimise õppejõud ning paljude kooride asutaja ja dirigent..

 Sooduspiletid on saadaval kuni 25. oktoobrini 2020 (k.a.), kontserdi päeval algab piletimüük kontserdi kohas tund enne algust (tasuda saab sularahas).

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Gospelmuusika ''Oh, happy day'' N 12.11.2020 19:00 Pärnu Kontserdimaja
Hinnainfo
Piletid kuni 25.10:
Täispilet 20€
Õpilane 7-16a k.a 15€
Erivajadustega klient/saatja 15€
 
Piletid alates 26.10:
Täispilet 25€
Õpilane 7-16a k.a 20€
Erivajadustega klient/saatja 15€
 
Lastele vanuses kuni 6a (k.a) sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
 
Sissepääs tund enne algust
Kestus 1h 15min
Soovitatav vanus 7+
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
fEST MTÜ
Toominga 8 Tartu 50112 Tartumaa
5216996
kollommerle@gmail.com
reg.nr: 80224877
Samas toimumiskohas
Osta pilet Tallinn Accordion Trio Tallinn Accordion Trio Pärnu Kontserdimaja, Eesti 12.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Georg Ots & Frank Sinatra - Laulud siin- ja sealpool piiri - Marko Matvere, Hanna-Liina Võsa, Kalle Sepp ja Eleryn Tiit PopulaarnePopulaarneGeorg Ots & Frank Sinatra - Laulud siin- ja sealpool piiri - Marko Matvere, Hanna-Liina Võsa, Kalle Sepp ja Eleryn Tiit Pärnu Kontserdimaja, Eesti 25.90 - 33.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Nelja sarve kontsert ''CON BRIO'' Nelja sarve kontsert ''CON BRIO'' Pärnu Kontserdimaja, Eesti 10.90 - 30.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Alvar Tiisler (bariton), Kadri Toomoja (klaver) Alvar Tiisler (bariton), Kadri Toomoja (klaver) Pärnu Kontserdimaja kammersaal, Eesti 12.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Terminaator - ''MAAILM vs. LILIAN'' PopulaarnePopulaarneTerminaator - ''MAAILM vs. LILIAN'' Pärnu Kontserdimaja, Eesti 22.40 - 27.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!