Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Henri Zibo akordioniõhtu ''Meenutusi tulevikust''

R 28.8.2020 19:00
Vihula mõis
12.90 - 15.90

“Akordion pole pelgalt simmanipill” – nii ütles Henri Zibo aastal 2014. Akordion kui klassikaline soolopill on oma mainet maailmalavadel viimaste aastakümnetega jõudsalt tõestanud. Kontserdisari “Meenutusi tulevikust” kujutab endas klassikalise akordionimängu laia paletti, kus kuuldavale tulevad nii akordioni kõlavärvide lõputud võimalused kui tehniline filigraansus. Kuulajateni jõuab nii tuntud klassikat kui värskendavat uuemat repertuaari. Ka kontserdi nimi “Meenutusi tulevikust” viitab kontserdil kõlavale samanimelisele V. Semjonovi teosele, mida peetakse üheks akordionimaailma tippteoseks.

Telesaatest “Klassikatähed 2014” tuntuks saanud akordionist Henri Zibo on soleerinud Tallinna Kammerorkestri, Eesti Kaitseväe Orkestri ja Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri ees ning osalenud meistrikursustel erinevate akordionitippude juures (Mika Väyrynen, Matti Rantanen, Geir Draugsvoll, Mikko Luoma). Henri Zibo on teinud koostööd mitmete eesti muusikute ja heliloojatega, sh Mihkel Poll, Johan Randvere, Mart Sander, Marten Kuningas, Tauno Aints, maestro Arvo Pärt jpt. Henri Zibo on andnud kontserte üle Eesti ning välismaal Lätis, Leedus, Bulgaarias, Soomes, Venemaal ja Belgias.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Henri Zibo akordioniõhtu ''Meenutusi tulevikust'' R 28.8.2020 19:00 Vihula mõis 12.90 - 15.90
Hinnainfo
Täispilet 15€
Õpilane, tudeng, pensionär 12€
 
Lastele vanuses kuni 6a (k.a) sissepääs tasuta
Kestus ca 1h
 
 
Toimumiskoht
Vihula mõis
Vihula Vihula vald Eesti
Sündmuse korraldaja
G&H Music Management OÜ
Kaluri tn 12 Haapsalu Läänemaa
ghmusicmanagement@gmail.com
reg.nr: 14988239
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Henri Zibo akordioniõhtu ''Meenutusi tulevikust'' Henri Zibo akordioniõhtu ''Meenutusi tulevikust'' Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!