logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

LUDOVICO EINAUDI - Seven Days Walking Tour (17.03.2020 ja 30.09.2021 asendus)

K 10.11.2021 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Kontserdi piletid on välja müüdud. Pileteid sai osta vaid Piletilevist!
 
MAESTRO LUDOVICO EINAUDI ESITLEB TALLINNAS UUT STUUDIOPROJEKTI
 
Hea klient!
 
Pandeemiast tulenevate rahvusvaheliste piirangute tõttu lükkub edasi Ludovico Einaudi septembrikuine kontsert. Kontserdi uueks kuupäevaks on 10. november 2021.
 
Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval ning neid ei ole tarvis ümber vahetada.
 
Kes soovib enda ostetud pileteid tagastada, siis andke sellest teada hiljemalt 01.10.2021 aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber.

Müügipunktist ostetud pileteid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K ja Viru Keskus.

Peale 01.10.2021 piletite tagasisostusoovi enam ei rahuldata ning pilet kehtib 10.11.21 kontserdil.
 

Ludovico Einaudi karjääri esimene kontsert Baltimaades leidis aset Tallinnas 2016. aasta sügisel. Show toimus ülimenuka maailmaturnee “Elements Tour” raames. Nüüd, viis aastat hiljem, jõuab maestro uue kavaga taas Eestisse.Ludovico Einaudi värskeim meistriteos kannab nime “Seven Days Walking” (“Seitse päeva kõndides”). Tegemist on seitsmest täispikast albumist koosneva projektiga. Plaadid, nimega “Day One”, “Day Two” jne kuni “Day Seven”, nägid ilmavalgust selle aasta seitsme kuu jooksul – iga kuu üks album. Projekti teeb ainulaadseks selle variatsioonide ulatus ja keerukus, mis on saanud inspiratsiooni maestro pikkadest jalutuskäikudest Šveitsi Alpides, enamjaolt alati mööda sama rada. Helimustrid korduvad mitmel kujul ja justkui järgivad sama kujuteldavat rännakut erinevatel päevadel. “Mägedes oli mul aega keskenduda. Ühest küljest oli mul selge siht, kuid teisest olin alles selle suuna otsinguil. Mõte hakkas ekslema. Kus on lõpp-punkt? Sellest sai omamoodi meditatsioon. Sadas tugevalt lund ja mu mõtted said tormi keskel vabalt rännata - seal, kus kõik kujundid, külma abil paljaks lahti riietatuna, kaotasid oma piirjooned ja värvid. Võib-olla see äärmusliku olemuse tunne oligi albumi allikaks.” Täiuslik maailm, mis sai välja mõeldud seitsme päeva jooksul. “Loodan, et kuulate ühel päeval ühte albumitest, teisel päeval teist ja ei suudagi vahet teha, kumb on kumb,” ütleb Einaudi mänguliselt.

“Seven Days Walking” muusika on meelega loodud selleks, et kuulaja saaks ennast täielikult nende impressionistlike muusikatükkide vahele ära kaotada - pianistlikud kuu peegeldused lumel; vahepala meloodias reprodutseeritud linnulaulust; muusikaline tõlgendus rebase jälgedest, mis on salvestatud sellise õrnusega, et on võimalik kuulda käppade puudet klaveri klahvidel. “Mulle meeldib mõte ära eksimisest. Tulles tagasi paika peale kuue kuu pikkust ära olemist, tundub see tuttav, kuid samas on midagi muutunud. “Seven Days Walking” räägib mälust. Igaüks loob enda mõtteis kujutluspilte - oma jalutuskäigust, ümbritsevast keskkonnast. Juba lapsena olen ma nautinud korduvat tegevust, nagu näiteks mõningate väikeste erinevustega jalutuskäik mööda sama teed kooli poole. Tuttavlikkuse piires oleme me võimelised muutusi märkama - ilm, valgus, inimesed.”

“Seven Days Walking” on metafoor sellest, kuidas Einaudi muusika mõttemaailma mõjutab, selgitades mõnel määral maestro loomingu lõputut kohanemisvõimet filmi- ja visuaalkunsti maailmade vahel ning aidates aru saada tema ülemaailmsest fännibaasist, kelle hulka kuuluvad ka paljud tuntud nimed - Nicky Minajst kuni Iggy Popini.

Muusikal, mida Einaudi loob, on samasugune unikaalsus nagu ka tema enda elulool – Ludovico  vanaisa oli esimene Itaalia president pärast Teist maailmasõda ning tema isa omas Itaalia ja isegi Euroopa suurimat kirjastust. Einaudi vajadus leida iseenda rada, tõi ta muusikaõpinguteni – varajastel aastatel õppis mees klassikalist muusikat ning hiljem töötades avangardistliku muusika meistri Luciano Berio assistendina, õppis eemaldama piiri akadeemilise ja kaasaegse muusika vahelt. Kuigi kõige olulisem asi, mis Einaudi oma õpetajalt õppis, oli üldsegi idee, et muusika on igal pool - ehitistes, loomades, unistustes, värvides, emotsioonides, hääles, keeles, ajas, hirmus, liikumises, vihmas. Ning see lihtsalt ootab kuniks kujuneb ümber heliks.

Ludovico Einaudi võime sulandada erinevaid muusikažanre on pälvinud talle tõelise ja haruldase talendi tiitli.  Kui üks inimene väljendab uut vaheldusrikast maailma, mis põhineb erinevate põlvkondade muusikalistel eelistustel, siis on selleks Einaudi. Nagu on kunagi kirjutanud Oxford Mail – “Mitte paljud klassikalise muusika esitajad ei suuda meeldida nii emodele, nahkriietes mootorratturitele, kallites ülikondades härrasmeestele kui kokteilikleitides daamidele.” Einaudi muusika ja kontserdid, mis on aina populaarsemad ka tehnoloogiakeskses maailmas üles kasvanud noorema publiku seas, loovad meditatiivse ja privaatse keskkonna, eemal segavatest faktoritest. “Live-muusikat kuulates, on kõigil võimalus sama kõlaga samastuda, kuid seejuures jääb võimalus oma kogemuses täiesti omaette olla ning mõtetes rännata,” selgitab helilooja.

Einaudi tundelised heliteosed on olnud ka osaks paljudele tuntud filmidele ja teleshowdele. Tema muusika on jõudnud kuulsasse draamasse “Must Luik”, kergelt humoorikasse prantsuse draamasse “1+1”, Russell Crowe lavastajadebüüti “Veelausuja”, laialt arutletud mängulisse dokumentaalfilmi “Ma olen ikka veel siin” Joaquin Phoenix’ist, “Doctor Zhivago” teleshowsse ja paljudesse teistesse kinoteostesse. Einaudi poolt loodud tunnusmuusika filmile “Fuori Dal Mondo” oli nomineeritud Oscarile ning pälvis Saksamaa suurima klassikalise muusika auhinna Echo Klassik.

Einaudist on saanud mitte lihtsalt üks Euroopa populaarsemaid heliloojaid, vaid ta on pea peale pööranud traditsiooniliste muusikažanrite ja kuulajaskonna jaotuse iganenud ideed. Einaudi muusika on muutuv, mõtisklev ja tihti introspektiivne. Tema heliteosed on sügavalt liigutavad ning haaravad innustust klassikalisest ja rahvusvahelisest muusikast, minimalismist ja kaasaegsest pop-muusikast. Küll aga on kõige selle muusika südameks alati klaver. 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
LUDOVICO EINAUDI - Seven Days Walking Tour (17.03.2020 ja 30.09.2021 asendus) K 10.11.2021 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Jälgi üritust Facebookis.

Kõik ostetud piletid KEHTIVAD ka uue toimumiskuupäeva puhul (ümber vahetada pole vaja).

AJAKAVA
17:30 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Kontsertprogrammi algus. Üritus on vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:30 Ürituse orienteeruv lõpp
 

VIP-PAKETT hinnaga 229.90 € (müügis ainult veebipoes)
pakett sisaldab:
- istekoha piletit (parteri rida nr. 5) 
- “Seven Days Walking” CD box’i (eriväljaanne koos projekti kõigi seitsme albumiga)
- õlakotti 
- visandivihikut ja teisi Fabriano poolt brändituid “Seven Days Walking” tooteid
- Ludovico Einaudi autogrammiga noodiraamatu eritrükist 
- “Seven Days Walking” programmiga brošüüri
vip-paketi omanikele saadetakse lisainfo e-postiga paar päeva enne kontserti
 

ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                             
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
• Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 

TÄHELEPANU - HEA ALEXELA KONTSERDIMAJA KÜLASTAJA!

Seoses Vabariigi Valituse poolt kehtestatud piirangutega (Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2021.a. korraldus nr. 270), tuleb kõikidel Alexela Kontserdimaja külastajatel üritusele tulles esitada tõend kas vaktsineerimiskuuri läbimise, Covid-19 läbipõdemise kohta või kehtiv negatiivset testitulemust kinnitav tõend. Vastavate tõendite puudumisel ei ole külastajal lubatud kultuurisündmusel osaleda.

Kontserdimaja pakub oma külastajale ürituse pääsme olemasolul ka kiirtestimise võimalust kohapeal.

Kiirtesti hind 7€ ja tasuda saab nii sularahas kui pangakaardiga. Testimine avataks 1,5 tundi enne ürituse algust.

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Nothing But Thieves Nothing But Thieves Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Eesti 44.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER - Suur Viini Uusaastakontsert 2022 (05.01.21 asendus) SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER - Suur Viini Uusaastakontsert 2022 (05.01.21 asendus) Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 40.30 - 70.30
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER - Suur Viini Uusaastakontsert 2022 (06.01.21 asendus) SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER - Suur Viini Uusaastakontsert 2022 (06.01.21 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.30 - 70.30
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet NATHAN EVANS - The TikTok Sea Shanty ''Wellerman'' Star NATHAN EVANS - The TikTok Sea Shanty ''Wellerman'' Star Fotografiska Tallinn, Eesti 24.90 - 33.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ACCEPT - Too Mean to Die - Tour 2022 ACCEPT - Too Mean to Die - Tour 2022 Helitehas, Eesti 39.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!