Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mustlastantsu ja -muusika programm ROMANO ILO

P 9.8.2020 20:00
Haapsalu Kuursaal
10.90 - 15.90
Meeleolukas mustlastantsu ja -muusika showprogramm "ROMANO ILO"
 
Mustlased on kirglikud inimesed ning nende rahvatants ja -muusika toob esile kirkaid emotsioone. Mustlaste pikk teekond Indiast Euroopasse, mis algas aastatuhat tagasi, on rikastatud paljude maade motiividega, mida nad läbisid, luues unikaalse heli ja pillimängu viisi. Suurepärane võimalus tutvuda mustlaste kultuuridega on külastada Mustlastantsu ansambli AL SOLi koostatud folklooriprogrammi "ROMANO ILO" ("Mustlashing") 2020. aasta kontsertreisil! "ROMANO ILO" toimub Eesti Integratsiooni Sihtasutuse ja Eesti Kultuuriministeeriumi toetusel.
 
Mustlastantsu ansambel AL SOL on asutatud 2006. aastal Natalija Ilvese poolt eesmärgiga säilitada ja arendada mustlaste folklooritantsu professionaalsel tasandil. Ansambel koosneb endistest professionaalsetest tantsijatest, keda ühendab sügav huvi mustlaste kultuuri vastu. Viimastel aastatel on ansambel võitnud mitmel Venemaal toimunud mustlaskultuuri festivalil laureaaditiitli ning kahel korral on hinnatud nende esinemist hõbemedali vääriliseks Folkloortantsu Maailmakarikavõistlusel. AL SOL on esinenud Eestis, Lätis, Soomes, Venemaal ja Prantsusmaal, nende tegevuse geograafilina ala laieneb pidevalt.
 
Rahvuslik showprogramm "ROMANO ILO" on koostatud koostöös silmapaistva laulja Beatrice Nebise (Moskva Gnesinski Muusikainstituut) ja kitarri võluriga Slava Bortsoviga (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia). Kuumad ja kirglikud flamenkorütmid lisab programmi Madriidist pärit kitarrivirtuoos Jorge Arena.
 
Konkreetselt selle esinemisprogrammi jaoks on ansambli kostüümikunstnik Larianna Holm loonud mitmeid uusi imelisi tantsukostüüme.
 
 Showprogrammi "ROMANO ILO" esinemisrühmast õhkub mustlasmuusikat ja -tantsu ning nende soov on oma kirge publikuga jagada!
 
Lisainfo
alsol@alsol.ee
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Mustlastantsu ja -muusika programm ROMANO ILO P 9.8.2020 20:00 Haapsalu Kuursaal 10.90 - 15.90
Hinnainfo
Kuni 07.08:
Täispilet 15 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 10 €
Erivajadustega klient 10 €
Grupid alates 5 inimesest 10 €/in
 
Alates 08.08:
Täispilet 20 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 15 €
Erivajadustega klient 15 €
Grupid alates 5 inimesest 15 €/in
 
Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).
 
Lapsele kuni 5 a (k.a.) sissepääs tasuta, juhul kui istub piletiga saatja süles.
Soovitatav vanus alates 7. eluaastast.
 
Sissepääs 19:45
Kestus 1 h 30 min
 
 
Toimumiskoht
Haapsalu Kuursaal
Promenaadi 1 Haapsalu Läänemaa Eesti
Sündmuse korraldaja
Mustlastantsu ansambel AL SOL MTÜ
Ümera 40-38 Tallinn Harjumaa
natalija.ilves@gmail.com
reg.nr: 80246133
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Kontsertõhtu ROMANO DYVES / Концерт ''РОМАНО ДЫВЭС'' (05.04 asenduskontsert) Kontsertõhtu ROMANO DYVES / Концерт ''РОМАНО ДЫВЭС'' (05.04 asenduskontsert) Rapla Kultuurikeskus, Eesti 10.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Kontsertõhtu ROMANO DYVES / Концерт РОМАНО ДЫВЭС (19.04 asenduskontsert) Kontsertõhtu ROMANO DYVES / Концерт РОМАНО ДЫВЭС (19.04 asenduskontsert) Mustamäe Kultuurikeskus Kaja, Eesti 10.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!