Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mustonen/Sooäär/Remmel/Ruben - Suveõhtu ''Bachiga''

K 19.8.2020 19:00
Villa Ammende, Pärnu
17.90 - 19.90

Mitmekülgne muusik, dirigent, varajase muusika ansambli Hortus Musicus juht ja omanimelise festivali eestvedaja Andres Mustonen on alates 2003. aastast arendanud ideed mängida klassikalist muusikat improvisatsioonilisel moel. Loodud kvarteti liikmeteks said trummar Tanel Ruben, kitarrist Jaak Sooäär ja bassist Taavo Remmel. Aastatega ühtse hingamise saavutanud koosseis on pannud Vivaldi ja Corelli rokkima, Bachi svingima ja helide geograafiline haare on laienenud Lähis-Ida muusikani. Kvarteti eesmärk on ühise helivälja otsimine eri sajandite kõlade vahel, mis puudutaks kuulajat ja mõjuks aktuaalsena ka kaasajas.
Ansambli esimene album “Aria” esitles klassikapärlite jazzilikke tõlgendusi, sellele järgnenud orientaalse suunitlusega “A Tempo” sisaldab aga juba tulisemaid ja rokilikumaid toone. Kontserdi keskmes on Johann Sebastian Bachi surematud Goldbergi variatsioonid, mille kvartett kevadel salvestas ja mis sügisel plaadina ilmub, ent esitlusele tuleb ka muud toredat.

“Me tahame avardada maailma. Muusika vaimne maailm ei ole mitte ainult seal, kus me konkreetselt elame, vaid palju laiem. Me tahame mõista kõikide kultuuride vaimsust, ja oleme õnnelikud, et saame neid puudutada. See on meie elu.” (Andres Mustonen plaadi “A Tempo” ümbrisel).

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Mustonen/Sooäär/Remmel/Ruben - Suveõhtu ''Bachiga'' K 19.8.2020 19:00 Villa Ammende, Pärnu 17.90 - 19.90
Hinnainfo
Täispilet 19 €
Õpilane/tudeng/pensionär 17 €
Laps vanuses kuni 7 eluaastat (k.a.) pääseb üritusele tasuta
 
Sissepääs avatakse 1 h enne algust
Ürituse kestus 1h 20 min, üks vaheaeg (20 min)
 

Villa Ammende suures aias on piisavalt ruumi kõigile, saab hoida distantsi ja nautida imelist kontserti sumedal suveõhtul!

Kontserdi külastajatele on avatud aiakohvik, menüüs erinevad joogid ja maitsvad koogid. Eripakkumisena sellel suvel ka piknikukorv.

 

Villa Ammende terrassirestoranis pakume kontserdi ajal lühendatud a la carte menüüd, einestamiseks palun broneerige laud ette.

Toimumiskoht
Villa Ammende, Pärnu
Mere pst. 7 Pärnu Pärnumaa Eesti
Sündmuse korraldaja
Ammende Hotell OÜ
Mere pst 7 Pärnu Pärnumaa
+372 56260365
sale@ammende.ee
reg.nr: 12527712
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Inglisepärane kellaviietee kahele Villa Ammendes Inglisepärane kellaviietee kahele Villa Ammendes 70.00
Hoia loodust ja vali TaskuSebra
TaskuSebraga on kõik ürituste piletid Sinu telefonis alati olemas. 
Loe lähemalt siit!
Osta pilet Villa Ammende romantiline majutuspakett koos kellaviieteega Villa Ammende romantiline majutuspakett koos kellaviieteega 149.00
Hoia loodust ja vali TaskuSebra
TaskuSebraga on kõik ürituste piletid Sinu telefonis alati olemas. 
Loe lähemalt siit!