Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Naistepäeva kontsert! Esineb: Ott Lepland kvartett!

R 8.3.2019 19:00
Kehra Rahvamaja
16.50 - 18.50
Ott Lepland on eesti laulja ja laulukirjutaja, kes sai laiemalt tuntuks telesaate "Eesti otsib superstaari" kolmanda hooaja võiduga. Aastal 2012 esindas Ott Lepland Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel, kus laul "Kuula" saavutas 6. koha.

Ott Lepland on õppinud Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis pop-jazz laulu ning samuti käinud laulukoolis WAF. Lisaks laulmisele on Lepland õppinud kümme aastat klaverit.

2010. aasta aprillis ilmus Ott Leplandil omanimeline debüütalbum "Ott Lepland". Plaadil on 12 lugu, mis kõik on eestikeelsed ning mille autoriteks Ott Lepland, Tanel Padar, Hendrik Sal-Saller, Laur Joamets, Kaspar Kalluste. Album sisaldas endas selliseid lugusid, nagu Otsides ma pean su jälle leidma, Süte peal sulanud jää, Läbi öise Tallinna, Üheskoos on olla hea. Debüütalbum “Ott Lepland” oli nomineeritud 2011. aastal Eesti Muusikaauhindade galal kategoorias “Aasta debüütalbumi”.

2011. aasta lõpus andis Ott Lepland välja oma teise stuudioalbumi "Laulan ma sind". Plaadil on 11 lugu, teiste seas ka lood "Sinuni", "Kohtume jälle", "Öö", "Tunnen elus end" ja "Kuula”. Album oli nomineeritud Eesti Muusikaauhinnad 2012 galal kolmes kategoorias: "Aasta album”, "Aasta Meesartist” (nimetatud kategoorias osututi ka laureaadiks) ning "Aasta Popalbum".

"Öö mu kannul käib" on Leplandi kolmas stuudioalbum, mis nägi ilmavalgust 2012. aasta detsembris. Albumil on kaksteist lugu, nende seas ka singlid "Kodu" ja "Maagiline maa”. Nimetatud album tõi Eesti Muusikaauhinnad 2013 galal nominatsioonid kategooriates "Aasta album" ning "Aasta parim laul" ning osutus laureaadiks kategooriates "Aasta meesartist" ja “Aasta popalbum”

2015. aasta suvel ilmus Otil järjekordne kauamängiv “Siinpoolne”, millega Lepland oli nomineeritud ka Eesti Muusikaauhindadel kategoorias Aasta meesartist.

Naistepäeval, 8. märtsil esineb Ott Lepland Kehra Rahvamajas koos oma fantastilise kvartetiga.
Esitusele tulevad Oti tuntumad ja parimad palad, mis sellel kontserdil kõlavad neljahäälselt ja lummavad tõenäoliselt igaüht!
Tule ja loo endale ja oma lähedatele üks imeilus päev koos Ott Lepland kvartetiga!

Ott Lepland (vokaal, klahvpillid).
Karl-Erik Tamme (kitarr), Kristiina Renser ja Elis Loik (taustvokaal).

Uuri lisa siit: www.facebook.com/anijavallakultuur
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Naistepäeva kontsert! Esineb: Ott Lepland kvartett! R 8.3.2019 19:00 Kehra Rahvamaja 16.50 - 18.50
Hinnainfo
Kuni 31.12.2018 (k.a.):
Täispilet 16 €
Õpilane/tudeng/õpetaja/pensionär 14 €
Erivajadustega klient/saatja 14 €

Alates 01.01.2019 (k.a.):
Täispilet 18 €
Õpilane/tudeng/õpetaja/pensionär 16 €
Erivajadustega klient/saatja 16 €

Sissepääs tund aega enne kontserdi algust
Ürituse kestus on 1 tund
Toimumiskoht
F. R. Kreutzwaldi 2 Anija vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Anija Valla Kultuurikeskus
Fr.R. Kreutzwaldi 2 Kehra 74306 Harjumaa
58553665
kultuurikeskus@anija.ee