Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Niaz Diasamidze & 33A. ''Gruusia...'' / Ниаз Диасамидзе и группа 33A. ''Грузинский...''

R 1.12.2017 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
Artistide esinemisgraafiku muutuste tõttu jääb kontsert „Niaz Diasamidze & 33A“ ära. Ürituse korraldaja vabandab siiralt tekitatud ebamugavuste eest.

Pileteid ostetakse tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides va Circle K teenindusjaamades. E-pileti ostnutele kantakse raha tagasi arveldusarvele.


***

1. detsembril 2017 esitlevad Niaz Diasamidze ja bänd 33A Nordea kontserdimajas oma uut heliplaati „Gruusia ...”

Niaz Diasamidze on Eestis tuntud eelkõige selle poolest, et ta on kirjutanud muusika esimesele Eesti ja Gruusia koostöös valminud mängufilmile „Mandariinid”, mis kandideeris filmiauhinnale Oscar.
Niaz Diasamidze on Gruusia laulja ja helilooja, põlise vürstisoo järeltulija, kes mängib meisterlikult reggae'd ja folkrokki panduril, kartveli kolmekeelsel rahvapillil. Koos oma bändiga 33A, mis tähistab Tbilisis asuvat maja, kus elavad bändiliikmed, on ta esinenud üle terve Euroopa ja nakatanud oma fänne armastusega Gruusia muusika vastu. Rahvamuusika motiivid kõlavad tema lauludes hingeliselt ja lüüriliselt. Diasamidze on loonud muusikat mängufilmidele „Mandariinid”, „Tbilisi armulugu”, „Jalutuskäik Karabahhis”, „Armastus aktsendiga” ja teised.


Bändi 33A muusikal on rõhutatud Gruusia koloriit ja tuntud meloodika, kuid kogu selle juures sobib ta ideaalselt üleeuroopaliku muusikakontekstiga. See on omapärane „asi iseendas“, mis on justkui võrdselt hingelähedane nii džässi, rahvamuusika või reggae' kui ka tänapäeva eksperimentaalmuusika armastajatele.
Muide, üks 33A edukamaid projekte viidi ellu koostöös tuntud Prantsuse bändiga Lo’Jo. Selle bändi naislauljate vokaali on kuulda ka muusikaalbumis „Saperavi“. 1. detsembril 2017 Nordea kontserdimajas toimuvale uue heliplaadi esitlusele on kutsutud osalema ka tuntud Eesti kammernaiskoor “Sireen” ja kandlemängija Juhan Uppin. Seega võib seda kontserti tõepoolest nimetada veel üheks edukaks Gruusia ja Eesti koostööprojektiks.
Kontserdi korraldajate arvates saab selle muusika suhtes ükskõikseks jääda vaid siis, kui teil ei ole üldse kõrvu. Vastasel juhul leiab ta siiski oma koha teie südames.

Sotsiaalvõrgustikest leiduvat tagasisidet bändi 33A loomingu kohta võib kokku võtta järgmiselt: „Nad on uskumatud. See on nii äge, et nende kontserti ei tohi mitte mingil juhul vahele jätta. See on justkui jääda vabatahtlikult ilma suurest emotsionaalsest ja musikaalsest elamusest.”

Sündmuse koduleht: http://www.kontserdimaja.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Niaz Diasamidze & 33A. ''Gruusia...'' / Ниаз Диасамидзе и группа 33A. ''Грузинский...'' R 1.12.2017 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn
Tagasiost
Hinnainfo18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp

Vanusepiirang puudub.
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. ka sülelapsel
Kodulehel toodud täishinnad
Hilinejaid saali ei lubata!
Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
Ratastoolis külastaja ja vaegnägijast külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja