Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

NOËP / Festival Sack von Sound

L 22.8.2020 22:00
SAKU MÕISA PARK, Juubelitammede tee 4
15.90 - 19.90
Sack von Sound 2020
NOEP & KRISTJAN JÄRVI feat. Üle-Eestilist Noorte Sümfooniaorkester
L 22. august 2020 kell 22.00
 
Aeg on planeerida suvesündmuste külastusi! Saku üllatab augustis Sack von Sound nimelise festivaliga, kus esinevad suursuguse erikontserdiga Kristjan Järvi ja NOEP, Pop’n’Rock’n’Jazz kontserdiga Maarja, Sal-Saller ja Tafenau ning viimasel ajal palju laineid löönud andekas Rita Ray. Kõikidele kontsertidele on piiratud arv pileteid.
 
Suurejooneline erikontsert toob ühele lavale NOEPi ja Kristjan Järvi koos Üle-Eestilist Noorte Sümfooniaorkestriga. Elektroonilise artisti NOEP jaoks pole see esmakordne teha koostööd orkestriga - 2018. aastal andsid nad kaks suurejoonelist kontserti Kultuurikatlas. Kristjan Järvi orkestri ees on vaatemäng omaette. Leidub puusade ­võnkeid, suurejoonelisi embusi, rütmilist reivimist ja kelmikaid üleõlapilke publikusse. Kindlasti saab see kontsert olema midagi erakordset! 
 
Elektroonilist popi viljelev NOEP on veel tänaseni paljudele üllatusena täitsa kodumaine artist, mille taga seisab kunagise Tenfold Rabbiti ridadest ainulaadse vokaaliga tuntuks saanud noormees nimega Andres Kõpper. Tema esimene singel "Move" tuli välja 2015. aasta kevadel ning see saavutas nii kohalikui kui ka rahvusvahelise populaarsuse kiiremini ja suuremalt kui keegi oodatagi oskas. Artisti edule on kindlasti kaasa aidanud leping ühe maailma suurima plaadifirmaga Sony Music, kus on lisaks NOEP-ile nende ridades armastatud Arvo Pärt. 
 
Dirigent Kristjan Järvi elab ja hingab muusikat ning oma uuenduslikud ideed viib ta ellu nii dirigendi, produtsendi, helilooja kui ka arranžeerijana. Ta juhib ka oma produktsioonifirmat Sunbeam Productions. Järvi on pälvinud klassikalise muusika maastiku kavalama ja kõige uuenduslikuma looja maine (Reuters). Dirigendina tunneb ta ennast koduselt ka  rahvusvahelistel lavadel, juhatades rahvusvaheliselt tuntud orkestreid ja dirigeerides muusikat Wagnerist Tšaikovski, Steve Reichi ja Radioheadini. Lisaks oma lavastustele teeb Kristjan Järvi rahvusvaheliselt koostööd selliste silmapaistvate kunstnikega nagu lavastaja Tom Tykwer (Berliini Babülon) ja artistidega nagu MUM, Bryce Dessner (The National), Hauschka, Robot Koch ja Max Richter.
 
Saku mõisa pargis toimuv Sack von Sound on täis muusikat, hubaseid kohvikuid ja tegevusi igale eale. Külla on oodatud nii kohalikud kui ka külalised, kes peavad lugu kvaliteedist, traditsioonidest ja heast muusikast. Ainulaadne iidsete tammedega park, mõisa väärikus, mitmekülge muusika, tegevused, kvaliteetne söök ja jook, esteetiliselt nauditavad erilahendused – kõik selleks, et külastajad taasavastaksid mõisapargi melu ja oleksid saadud elamuse võrra rikkamad.
 
Kontsertidele müüakse piiratud arv pileteid Piletilevis. Praeguste kehtivate piirangutega kahjuks kõigile pääsmeid jätkuda ei pruugi.
 
Lingid:
NOEP, Kristjan Järvi “Golden” https://www.youtube.com/watch?v=DXW_h-zcDQw
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
NOËP / Festival Sack von Sound L 22.8.2020 22:00 SAKU MÕISA PARK, Juubelitammede tee 4 15.90 - 19.90
Hinnainfo
Eelmüügist:
Täispilet 19 €
Laps kuni 7 a/ õpilane/ tudeng/ pensionär 15 €
 
Kohapeal:
Täispilet 25 €
Laps kuni 7 a/ õpilane/ tudeng/ pensionär 19 €
 
Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).
 
Erivajadustega kliendi saatjale sissepääs tasuta.
 
Sissepääs 1 h enne.
Kestus 1 h 15 min.
Toimub vabas õhus.
Pildistamine/ filminmine ei ole lubatud.
Toimumiskoht
Saku Mõis
Juubelitammede tee 4 Saku vald Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Saku valla kultuurikeskus
Teaduse 1 Saku Harjumaa
671 2403
kultuurikeskus@sakuvald.ee
reg.nr: 77001062
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet MAARJA, HENDRIK SAL-SALLER & RAIVO TAFENAU BAND / Festival Sack von Sound PopulaarnePopulaarneMAARJA, HENDRIK SAL-SALLER & RAIVO TAFENAU BAND / Festival Sack von Sound SAKU MÕISA PARK, Juubelitammede tee 4, Eesti 5.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet KADRI VOORAND 3D / Festival Sack von Sound PopulaarnePopulaarneKADRI VOORAND 3D / Festival Sack von Sound SAKU MÕISA PARK, Juubelitammede tee 4, Eesti 5.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet RITA RAY / Festival Sack von Sound (22.08 asendus) PopulaarnePopulaarneRITA RAY / Festival Sack von Sound (22.08 asendus) SAKU MÕISA PARK, Juubelitammede tee 4, Eesti 5.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!