Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ORATORIO GALA / Maailma vaimulik klassika

K 25.7.2018 19:00
Rakvere Kolmainu kirik
5.50 - 10.50
VM FEST esitleb kontserdisarja „Maailma vaimulik klassika“

ORATORIO GALA

Kolmapäev, 18. juuli  kell 20.00 Kuressaare Laurentsiuse kirik
Neljapäev, 19. juuli kell 20.00 Pärnu Eliisabeti kirik
Pühapäev, 22. juuli kell 19.00 Tartu Jaani kirik
Kolmapäev, 25. juuli kell 19.00 Rakvere Kolmainu kirik


Kavas  G. B. Pergolesi, G. F. Händel, J. S. Bach, Tosti, A. Gretšaninov. Aariad lääne-klassika suurvormidest, spirituaalid, vene vaimulik muusika.

Esinevad  Natalia Birjukova (metsosopran, Venemaa teeneline kunstnik, Mihhailovski teater, Sankt-Peterburg)

Maria Petrov (sopran, Tallinn),

Ene Salumäe (orel, Tallinn)


Natalia Birjukova lõpetas aastal 2000 Sankt-Peterburgi N. Rimski-Korsakovi  nim Konservatooriumi tunnustatud ooperilaulja Irina Bogatšova lauluklassis.  Natalia Birjukova on  Venemaa teeneline kunstnik ja Sankt-Peterburgi Rimski-Korsakovi nim Konservatooriumi õppejõud. Alates 1996. aastast on Natalia Birjukova Mihhailovski Teatri solist. Tema repertuaari kuulub hulgaliselt ooperirolle (Carmen, G. Bizet „Carmen",  Ljubaša N. Rimski-Korsakov „Tsaari mõrsja“, Kontšakovna A. Borodini „Vürst Igor“ , Krahvinna P.Tšaikovski „Padaemand“, Kabanihha L. Janatšek „Katja Kabanova“  ja paljud teised). Samuti kuulub tema repertuaari G. Verdi „Reekviem“ ja hulgaliselt kammerlaule.

Maria Petrov lõpetas aastal 2015 klassikalise laulu magistratuuri Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (õpetaja Taimo Toomast). Varem on ta omandanud bakalaurusekraadi  dotsent Anu Kaal lauluklassis. Alates aastast 2007 on ta ansambli Orthodox Singers laulja ja solist. On osalenud solistina paljudes ooperi- ja kammermuusika projektides ning on esinenud soolokontsertidega Eestis, Rootsis, Poolas, Belgias ja Venemaal. Tema repertuaaris on valdavalt kammermuusika ja suurvormid: J. S. Bach’i, G. F. Händel’i, W. A. Mozart’i, G. Pergolesi, Urmas Sisaski ja paljude teiste heliloojate suurteosed. Laulja pidevalt täiendab oma vokaaloskusi meistrikursustel Venemaal ja Euroopas.

Ene Salumäe  on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia ja Helsingi Sibeliuse Akadeemia koorijuhtimise, kirikumuusika ja oreli erialal ning täiendanud end klavessiini, oreliimproviseerimise ja varajase muusika alal. Esineb regulaarselt kodu- ja välismaal solisti ja kammermuusikuna erinevate vanamuusikaansamblite, kooride, solistide ja orkestritega. Salumäe on tegutsenud organist-koorijuhina mitmetes kogudustes Eestis ja Soomes, oreli- ja kirikumuusika õppejõuna TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias ja EELK Usuteaduse Instituudis ning laste oreliõppe propageerijana ja orelikursuste pidajana Eestis ja Soomes. Ta on olnud mitmete kirikumuusika-alaste ettevõtmiste initsiaator ja korraldaja ning kontserdisarjade kunstiline juht.

Piletid 10.- /5.- on müügil PILETILEVI müügipunktides ja enne kontserdi algust kohapeal.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ORATORIO GALA / Maailma vaimulik klassika K 25.7.2018 19:00 Rakvere Kolmainu kirik 5.50 - 10.50
Hinnainfo
Täispilet 10 €
*Sooduspilet 5 €
*Soodushind kehtib õpilastele, tudengitele, lastele alates 5a (k.a.) ja pensionäridele

Kuni 4-aastased (k.a.) lapsed pääsevad üritusele tasuta, kui istuvad saatja süles

Sissepääs alates kell 18.30
Ürituse kestus on 1 tund
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
MTÜ VM FEST
Toom-Kooli 13 Tallinn 10130 Harjumaa
55586834
vmfest@orthodoxsingers.com
Samalt korraldajalt