Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Original Enigma Voices. Lisakontsert!

N 28.3.2019 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
36.40 - 76.40
Enigma annab 28. märtsil Eestis lisakontserdi!

Järgmise aasta 27. märtsil esineb tuuri "Original Enigma Voices“ raames Alexela Kontserdimajas üks muusikamaailma omapärasemaid artiste ENIGMA.

27. märtsi kontsert on nüüdseks välja müüdud ning kokkuleppel artisti managemendiga toimub Alexela Kontserdimajas 28. märtsil ka lisakontsert. Sakslase Michael Cretu juhitav projekt on üle maailma müünud rohkem kui 70 miljonit albumit ning seda on pärjatud rohkem kui 100 plaatina nominatsiooniga. Enigma külastab Eestit esimest korda, kavas on kahetunnine show, mille jooksul saadab Enigmat bänd ja keelpilliorkester.

Saksa produtsent Michael Cretu lõi Enigma 1990. aastal. Projekt lummas oma ainulaadse ja ikoonilise kõlaga miljoneid kuulajaid. Erinevate muusikastiilide, gregoriuse koraali, etniliste psalmide, kirikukellade ja orelite kokku sobitamisel loodud lugudel on väga eriline, atmosfääriline ja kohati isegi psühhedeelne kõla. Albumite tohutu müügiedu ja salapärasus on Enigmast teinud viimaste aastakümnete ühe populaarseima ja müstilisema muusikalise projekti. Enigma edu on
inspireerinud paljusid artiste ja produtsente, sealhulgas bändi Gregorian, kelle kaasaegsed pop- ja rocklaulud sisaldavad endas
gregoriuse koraali elemente.

"Original Enigma Voices" tuuri raames saab Enigma originaalliikmete esituses kuulda lugusid nagu "Sadeness", "Return to Innocence", "Gravity of Love“ ja paljud teised. Tuuril löövad kaasa ka Enigma lugudest tuttavad artistid Andru Donalds, Angel X ja Fox Lima. Andru Donaldsi sõnul saab kontsert olema imeline ja meeldejääv teekond võluval helimaastikul.

Piletid Enigma 28. märtsi kontserdile hinnaga alates 29 € tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti reedel 28. etsembril kell 10.00.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Original Enigma Voices. Lisakontsert! N 28.3.2019 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 36.40 - 76.40
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:30 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Sündmus toimub inglise keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Alexela Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.90€ / pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
MAK Entertainment SIA
Pernavas iela 12-2 Riia LV-1012 Läti
makconcert@gmail.com
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas