Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Paul Neitsov ja Silvia Ilves plaadiesitlused

Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Hea klient!

Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis jäävad ära Paul Neitsov ja Silvia Ilves plaadiesitlused.

Sündmuse korraldajad on väga tänulikud kui leiate endale uue sobiva kontserdi või CD-plaadi.

Valikus on järgmised variandid:

1) võimalik piletiraha jätta annetusena kontserdi korraldaja toetuseks – sellisel juhul ei pea piletiga midagi tegema.

2) võimalik piletiraha vastu saada Paul Neitsovi ja Silvia Ilvese vastvalminud CD “Kümnel keelel” (plakatil võimalik näha plaadil olevad palad) + kaasa 1 üllatus CD 
3) võimalik vahetada pilet juulis toimuva Tõnis Mägi „Sõna vägi“ kontserdi vastu -  
https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eesti-muusika/tonis-magi-kontsert-sona-vagi-70684/?shop_provider=rcmdEstEng  
4) võimalik vahetada pilet septembris-oktoobris toimuva Mister X - meenutades Georg Otsa kontserdile -
https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/klassika/unustamatu-mister-x-kontsert-meenutused-100-aastasest-georg-otsast-70330/

Oma vahetuse soovist palun andke teada aadressil tartukontsertkorraldus@gmail.com, palume saata ostetud piletid ja/või maksekorralduse koopia)

Juhul, kui soovite ära jäänud sündmuse eest raha tagasi saada, palun kirjutage tagasiost@piletilevi.ee kuni 15.04 k.a., kindlasti pange on tellimuse number kirja.

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad. 

Tagasiost on avatud kuni 15.04
 
Paul Neitsovi ja Silvia Ilvese märtsis 2020 ilmuv mitmekülgse repertuaariga värske ühisplaat toob kuulajani unikaalselt ning pööraselt kirglikult kõlavaid legendaarseid hitte klassikast rokini.
Salvestis ülistab kitarri ning tsellot kui instrumente, mille ühise kooslusena on võimalik luua midagi müstiliselt ilusat. Plaadil kuuleb sooloesitust nii tšello kui ka kitarri poolt - kumbki omas elemendis. Bach tšellol, Metallica kitarril. Järgnevad palad liidavad tšello ning kitarri ühise jõu – andes edasi äärmiselt jõulist karakterit ning samas kadudes siis intiimselt kirglikku romantikasse.
 
Paul Neitsov (29.12.1993 Tartu) praegune kitarrivirtuoos võttis kitarri kätte 12-aastaselt, kuid tõsisemaid muusikaõpinguid alustas 14-aastaselt. Ta on lõpetanud kitarri eriala Heino Elleri nimelises Tartu muusikakoolis Oleg Pissarenko käe all.
Aastatel 2009 ja 2010 võitis kitarrist Viljandi Pärimusmuusika Keskuse võistumängimisel parima näppepillide mängija auhinna, 2013 sai Elleri Rütmimuusika osakonna omaloomingukonkursil ERMO parima instrumentalisti auhinna ja lisaks on Paul Tiit Pauluse nimelise noore kitarrimängija preemia 2015 laureaat. Hannes Võrno on nimetanud teda lausa „Eesti Paganiniks”. 
Kitarrist on teinud nii soolokarjääri, kui astunud üles mitmetes ansamblites nagu näiteks Svjata Vatra, Sireli, Wilhelm ning duodes tsellist Silvia Ilvesega, Brigita Murutari, Margus Vaheri, Indrek Kalda, Ruslan Trotšinskiga, Aapo Ilvese, Jaan Pehki ja Tõuniga. 11.04.2017 soojendas Paul Tallinna Saku Suurhallis oma iidolit Tommy Emmanueli.
 
Silvia Ilves (31.08.1992 Pärnu) sai esimesed muusikatunnid kaheaastaselt oma emalt, õppides klaverit ja laulmist. 6-aastaselt alustas tšelloõpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis Mart Laasi juures ning jätkas 2010. a Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias Peeter Paemurru, Henry-David Varema ning Marko Ylöneni juures.
Silvia on osalenud aktiivselt meistrikursustel, esinenud solistina mitmete orkestrite ees ning saavutanud hulgaliselt auhinnalisi kohti rahvusvahelistel konkurssidel nagu nt 2019 A. Kapi nim. rahvusvahelise tšellistide konkursi II koht ja telekonkurss "Klassikatähed 2016" finalist. Ta on mänginud paljudes ansamblites ning on andnud palju kontserte solisti kui ka kammermuusikuna. Aastast 2018 töötab ta ERSOs tšellorühma mängijana ning tegutseb hinnatud soolo - kui ka kammermuusikuna ning on armastatud elektritšellist meelelahutusmaailmas. 
Silvia teeb aktiivset koostööd pianist Age Juurikasega, kitarrist Paul Neitsoviga, helilooja Rein Rannapiga, dirigent Kristjan Järviga ning paljude teiste tuntud Eesti artistidega.
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti