Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Peterburi Riikliku Filharmoonia laste- ja noorteorkestri etendus 'Pähklipureja' Санкт-Петербургская государственная филармония, детский и юношеский оркестр - детский спектакль 'Щелкунчик'

L 21.12.2019 17:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
16.40 - 21.40

Muinasjutuline müsteerium A. Hoffmanni muinasjutu „Pähklipureja” ainetel

Esinevad Peterburi balleti solistid ning riikliku filharmoonia laste ja noorte sümfooniaorkester dirigent Mihhail Golikovi juhendamisel. 

Liivaanimatsioon ja kunstiline lugemine.

T. A. Hoffmanni muinasjutt „Pähklipureja” on maailmas laialdaselt tuntud ning armastatud meistriteos, millega koos on kasvanud palju põlvkondi lapsi. Võib julgelt väita, et tegu on ühe kõige armastatuma balletiga sõltumata vaatajate vanusest või rahvusest, mis jätkuvalt paelub nii oma muusika kui ka tantsudega.

Imeline jõulueelsel õhtul sündinud lugu ärkab laste silme ees ellu tänu liivaanimatsiooni kaasahaaravale kunstile, elavale muusikale ning muinasloo vestja köitvale häälele. Elamusele lisavad maagilist hõngu balletisolistid.

„Pähklipureja” on tõeline vaatemäng, mis ühendab endas hulgaliselt erinevaid kunstižanre. Helendaval taustal loovad liivaanimatsiooni meistri käed imelisi üksteisest välja voolavaid ning lõpmatult muutuvaid pilte. Orkestri esituses kõlab Pjotr Tšaikovski lummav muusika, mille saatel tantsivad balletisolistid ning näitlejate hääled toovad vaatajani Hoffmanni tuntud ning kaasahaarava loo – kõik see on väga pidulik ja ilus!

„Pähklipureja” maagiline lugu on rohkem kui 200 aastat vana. Vaatamata sellele elavad igal aastal miljonid lapsed taaskord kaasa sellele imelisele muinasjutule, ikka ja jälle armudes loo peategelastesse ning uskudes, et headus, armastus ning sõprus teevad imesid.

Avastage koos oma lastega klassikalise kunsti ilu!

Sündmuse koduleht: http://www.fortius.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Peterburi Riikliku Filharmoonia laste- ja noorteorkestri etendus 'Pähklipureja' Санкт-Петербургская государственная филармония, детский и юношеский оркестр - детский спектакль 'Щелкунчик' L 21.12.2019 17:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 16.40 - 21.40
Hinnainfo
Tallinna ja Peterburi Valitsuse Kultuurikomitee toel

16:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
17:00 Algab üritus. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
18:00 Orienteeruv lõpp

ÜRITUSTE LISAINFO
• Soovituslik alates vanusest 5 eluaastat.
• Sündmus toimub vene keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
ART-Fortius MTÜ
Tatari 22-8 Tallinn 10016 Harju
55927427
fortius@fortius.ee
reg.nr: 80338718
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Peterburi Riikliku Filharmoonia laste- ja noorteorkestri etendus 'Muusikaline Loomaaed' Санкт-Петербургская государственная филармония, детский и юношеский оркестр - детский спектакль 'Музыкальный зоопарк' Peterburi Riikliku Filharmoonia laste- ja noorteorkestri etendus 'Muusikaline Loomaaed' Санкт-Петербургская государственная филармония, детский и юношеский оркестр - детский спектакль 'Музыкальный зоопарк' Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 13.40 - 17.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Jevgeni Griškovets 'Üheaegselt' / Евгений Гришковец 'Одновременно' Jevgeni Griškovets 'Üheaegselt' / Евгений Гришковец 'Одновременно' Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 31.40 - 79.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!