Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Pianotainment tuleb Balti riikidesse / Pianotainment goes Baltic / Pianotainment отправляется в Прибалтику

N 23.4.2020 19:00
Apollo Kino Ülemiste Teatrisaal

Hea klient!

 

Üritus Pianotainment tuleb Balti riikidesse / Pianotainment goes Baltic (alguses planeeritud 08.11.2019 Alexela Kontserdimajas) lükkus edasi 23.04.2020 Ülemiste Apollo Teatrisaali. Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis üritust ei toimunud.

Käesoleva ürituse korraldaja ei ole praeguse seisuga avaldanud Piletilevile ei ürituse uut toimumisaega ega ka informatsiooni üritusele ostetud piletite võimaliku tagasiostu aja kohta. Kuna ürituse toimumise üksikasjade osas on piletiostja ees vastutavaks isikuks ürituse korraldaja, siis palume pöörduda küsimustega otse korraldaja poole ning jälgida infot sündmuse lehel.

Korraldaja kontakt:

 Moonlite Entertainment S.A.R.L.

moonliteentertainment@gmail.com

 
 

 
Pianotainment® on üks maailma parimaid klaveri-akrobaatilisi esitlusi. Mõlemad professionaalsed klaverimängijad Stephan Weh ja Marcel Dorn on reisinud oma kontsert-showga GRAZY CONCERT üle maailma juba varasest lapsepõlvest alates.
New York, Dubai või Shanghai - kõikjal, kuhu nad lähevad, lummavad nad publiku oma virtuoossuse ja peene huumoriga, luues imepärase kontsertatmosfääri. Seetõttu on enam kui 25 000 sõltumatut meelelahutusringkonda hääletanud fantastilise duo Saksamaa kümne parima meelelahutaja hulka (Conga Awards).
 


http://moonliteentertainment.com/coming-events.html  

www.facebook.com/PianotainmentgoesBaltic

https://vk.com/event177625944
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Pianotainment tuleb Balti riikidesse / Pianotainment goes Baltic / Pianotainment отправляется в Прибалтику N 23.4.2020 19:00 Apollo Kino Ülemiste Teatrisaal
Hinnainfo
Pilet 28,30€
 
Kestus 2h, ühe vaheajaga
Toimumiskoht
Apollo Kino Ülemiste Teatrisaal
Suur-Sõjamäe 4 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Moonlite Entertainment S.A.R.L.
Officer's Residence Street, Wazen Bldg .
+9613097272
moonliteentertainment@gmail.com
reg.nr: 60641218