Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Rag'n'Bone Man - Grande Reserve Tour

E 30.4.2018 19:00
Kultuurikatel
BRITI AASTA LÄBIMURDE ARTIST RAG’N’BONE MAN ESINEB TALLINNAS

30. aprillil esineb Tallinna Kultuurikatlas briti laulja RAG’N’BONE MAN, kes külastab Eestit oma uue turnee “Grande Reserve Tour” raames. Kontserdi erikülaliseks on rokkbänd Alberta Cross.
Ilma kahtlusteta on 2017 olnud Rag’n’Bone Man'i aastaks. Tema albumit “Human” on saatnud suur edu üle maailma. Rag’n’Bone Man'i (kodanikunimega Rory Graham) kauamängivast sai ka selle kümnendi kiireimini müüdud meesartisti sooloalbum – avanädalal peale ilmumist on seda müüdud rohkem kui Ed Sheerani või Sam Smithi debüütplaati. “Rory album on samal ajal nii tänapäevane kui klassikaline, sidudes bluusi, hip-hopi ja vintage-stiilis kõla popmuusikaga,” kirjutas ajakiri NME. “Tema stiil on ebatavaline, kuna ühendab endas kaasaegset produtseerimist helidega, mis kõlavad justkui kaguosariikidest pärit päevinäinud bluusilaulja hääl,” lisas The Guardian.Albumi samanimelisest singlist on saanud ülemaailmne hitt – lugu “Human” on jõudnud iTunesi edetabeli esikohale enam kui neljakümnes riigis. Muusikakriitikud on loo kiitmisega olnud ühel meelel, nimetades seda “tõeliseks triumfiks” ja “seismiliseks palaks” ning lisades, et “Rag’n’Bone Man'ile on ette määratud olema suurstaar”. Albumilt leiab ka singlid “Skin” ja “As You Are” ning lugusid, mis on produtseeritud Two Inch Punchi, Jonny Cofferi ja Mark Crew poolt. Aasta alguses pärjati Rag’n’Bone Man kahe Brit Awardsi auhinnaga kategooriates “Briti aasta läbimurde artist” ning “Kriitikute valik”. Viimast auhinda peetakse sageli edasise edu tagatiseks - selle auhinna on varem saanud näiteks Adele, Florence + the Machine, Sam Smith ja James Bay.Rag’n’Bone Man'i puhul on ebatavaliseks asjaolu, et tegemist pole niisuguse verivärske ja uue artistiga, keda reeglina aasta parima läbimurde auhindadega pärjatakse. Rory, kes on tänaseks 32-aastane, on muusikaga tegelenud ühel või teisel viisil juba teismeeast saadik, põhikohaga muusik on aga temast saanud pärast suure plaadifirmaga lepingu sõlmimist aastal 2013. Grahami sõnul on armastus muusika vastu olnud temas juba noorest east - ta vanemad olid suured folkmuusika austajad, isa mängis ka kitarri. Küll aga hakkas Rory originaalloomingu salvestamisele mõtlema alles pärast seda, kui avastas hip-hopi ning sattus sellal ka kohe vaimustusse mõttest teha ise muusikat. Hiljuti antud intervjuus andis Rag’n’Bone Man teada, et mõtleb juba uuele kauamängivale. “Mulle väga ei meeldi jääda ühele kohale seisma. Inimesed ütlevad, et sul peab olema oma rada või kindel muusikastiil. Mina sellesse ei usu. Sa saad valida enda raja, ükskõik millise soovid, ning seejärel saavad kuulajad ise otsustada, mis on hea ja mis mitte. Soovin oma loomingus proovida kõike ning viia muusika igale poole.”Ka möödunud kontserdiaasta oli Rory jaoks väga edukas - tal õnnestus esineda üle Euroopa väljamüüdud showdega ning astuda üles suuremate festivalide lavalaudadel, sealhulgas Glastonbury. 2018. aasta alguses siirdub muusik uuele kontsertturneele nimega “Grande Reserve Tour”, mille raames külastab kahtekümmet riiki, esinedes sealhulgas ka 30. aprillil Tallinnas Kultuurikatla laval.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Rag'n'Bone Man - Grande Reserve Tour E 30.4.2018 19:00 Kultuurikatel
Hinnainfo

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

AJAKAVA:
19:00 uksed
20:00 Alberta Cross 
21:00 Rag’n’Bone Man
23:00 ürituse orienteeruv lõpp

Tulge palun varakult, ustest sissepääs (pileti- ja turvakontroll) võib võtta aega!
Kontsert on vanusepiiranguta. Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Põhja pst. 27A Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas