Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Shabat Quartet

E 12.11.2018 19:00
Radisson Blu Sky Hotel Tallinn, Lounge 24
4.50 - 8.50
12.11 Shabat Quartet

Margarita Voskanyan - armeenia flöödid (shvi, blul)
Jaan Jaanson - kitarrid
Ara Yaralyan - kontrabass
Aleksandra Kremenetski - löökpillid

„Shabat Quartet“ on Eestis sündinud ansambel, kus kohtuvad armeenia ja juudi rahvamuusika. Bändi nime algussõna „shabat“ tähendab laupäeva nii armeenia kui heebrea keeles. Kvarteti muusikas leiavad üksteist kaasakiskuvad rütmid, jazz-harmoonia, hingematvalt kaunid meloodiad ja improvisatsioon.
Yaralyani, Jaansoni ja Kremenetski jazz-triolikule lähenemisele annab väga erilise kõla Voskanyani oskuslik vilepillide valdamine ja rahvamuusika tunnetus.

www.facebook.com/shabatquartet

https://www.youtube.com/watch?v=v7Yt-NOF_nE&feature=youtu.be

Margarita  Voskanyan on särav artist ja asjatundja etnomuusika vallas. Ta on Jerevani muusikaakadeemia kasvandik, kus tema erialaks olid armeenia rahvamuusika ja erinevad puupuhkpillid. Ta on õppinud ka Viljandi Kultuuriakadeemias. Margarita on rahvusvaheliselt tegutsev muusik ning muusikateadlane. Ta on armeenia ansambli „CILICIA“ (2003-2008) asutaja. Eestis on Margarita tegutsenud aastast 2003 ansamblis „ATLAS“ muusiku ning kunstilise nõustajana.

Jaan Jaanson on eesti parimaid jazz-kirtarriste. Ta on nõutud bändikaaslane nii instrumentaalmuusika kollektiivides (Aleksander Paal Ballads Trio, Meelis Vind Project, Estonian Dream Bigband jt) kui ka koostöös lauljatega (Margus Vaher, Sofia Rubina, Liina Saar). Jaan on lõpetanud  Helsingi Metropolia Kõrgkooli muusikapedagoogi erialal. 2012. aastal omistati talle Tiit Pauluse nimeline noore kitarristi preemia.

Armeenia päritolu kontrabassivirtuoos Ara Yaralyan (1973) on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazziosakonna. Ta on teinud koostööd tuntud muusikutega nagu Ingrid Jensen, Kari Ikonen, Vardan Ovsepian, Andre Fernandes, Datevik Hovhanesyan, Verneri Pohjola. Ara Yaralyan on ka andekas helilooja ning ta on õpetaja Tallinna G. Otsa nimelises muusikakoolis, kus ta jagab oma kogemusi ja teadmisi noorte muusikutega.

Aleksandra Kremenetski (1982) on mitmekülgne muusik – trummar, löökpillimängija ja helilooja. Teda võib kuulda nii jazzilavadel kui erinevates akustilise muusika kooslustes (Redel Ruudus & Mirjam Kivisild, Mari Kalkun, Trio Talts-Veevo-Kremenetski, Quid Novi, Helin-Mari Arder, Elletuse, Keshet  jt). Aktiivse kontserditegevuse kõrval tegeleb ta heliloominguga ning õpetab löökpille Nõmme muusikakoolis.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Shabat Quartet E 12.11.2018 19:00 Radisson Blu Sky Hotel Tallinn, Lounge 24 4.50 - 8.50
Hinnainfo
Täispilet 8 €
Laps vanuses 6-12a (k.a.) 4 €
Erivajadustega klient / erivajadustega kliendi saatja 4 €

Sissepääs avatakse kell 18.00
Ürituse kestus on 2 tundi ja 30 minutit, vaheaeg 20 minutit

Soovitatav vanus 10+


Sündmuse korraldaja
Kuslap OÜ
Kristeni 9 Tallinn 13516 Harjumaa
5146625
pille.lukin@gmail.com