Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Soolokontsert - Alexander Selivanov (bajaan)

L 2.2.2019 18:00
Hopneri maja, Tallinn
8.50 - 12.50
Alexander Selivanov. Bajaan

Sündinud 1979 Kaasanis (Tatarstan, Venemaa)
Lõpetanud Gnessinite-nimelise Venemaa Muusikaakadeemia Moskvas
Akordionieriala kaasprofessor Gnessinite-nimelises Venemaa Muusikaakadeemias Moskvas
Külalisprofessor Shanghai Muusikaakadeemias
Rahvusvahelise Akordioniföderatsiooni CIA Muusikakomitee esimees

Võitnud palju auhinnalisi kohti rahvusvahelistel konkurssidel Hispaanias, Itaalias, Saksamaal, Prantsusmaal, Suurbritannias ja Venemaal, esikohad mainekatelt akordionikonkurssidelt Coupe Mondiale, Klingenthal ja Castelfidardo. Alexander Selivanovil on duo Yulia Amerikovaga (klahvakordion), millega on võidetud kammermuusikakonkursse nagu Coupe Mondiale ja 21. saj helilooja.
Alexander Selivanov on andnud palju kontserte Venemaal, Euroopas (Valgevene, Poola, Serbia, Horvaatia, Soome, Itaalia, Norra, Holland, Portugal), Ameerikas (USA) ja Aasias (Jaapan, Hiina, Kasahstan, Türgi). Ta on esinenud solistina, duoga ja paljude kuulsate orkestritega nagu Jevgeni Svetlanovi nimeline Riiklik Akadeemia Sümfooniaorkester, Moskva Riiklik Sümfooniaorkester, Riiklik Sümfooniaorkester Capella, Venemaa Riiklik TV ja Raadio Akadeemiline orkester, Riiklik Akadeemiline ansambel „Rossia“, Rahvuslike pillide orkester „Ossipov“ ja Moskva Konservatooriumi Sümfooniaorkester. Ta on andnud kontserte mainekates kontsertsaalides nagu Moskva Konservatooriumi kontsertsaal, Kremli kontsertsaal, Gnessinite-nimelise Venemaa Muusikaakadeemia kontsertsaal ja Tšaikovski nimeline kontsertsaal ning teinud koostööd maailmakuulsate dirigentidega nagu Vladimir Jurowski, Gennady Rozhdestvensky, Pavel Kogan, Nikolay Nekrasov ja teised.

Alexander Selivanovi akordioniklassi tudengid on olnud laureaadid paljudel rahvusvahelistel konkurssidel nagu Coupe Mondiale ja Moskva Rahvusvaheline Akordionistide konkurss.
Alexander Selivanov korraldab regulaarselt seminare, meistrikursuseid ja õpetajate täiendkoolitusi Venemaal, Horvaatias, Hiinas ja Itaalias. Ta osaleb tihti Erasmuse programmis.

Ta teeb koostööd sihtasutustega „New Names“, Bashmet – center“ ja  jt.
Ta on üleriigiliste ja rahvusvaheliste konkursside Coupe Mondiale, Premio Internazionale di Castelfidardo ja Roland V-Accordion Festivali žüriiliige.
Alexander Selivanov organiseerib maailmakuulsate akordionistide kontserte, loenguid ja akordioniüritusi kogu Venemaal. Ta on samuti korraldanud konkursse ja festivale: üle-riigiline valik konkurssile Coupe Mondiale, Venemaa Roland V-Accordion Festival, „B-A-G“ rahvusvaheline konkurss ja festival ning rahvusvaheline festival „Itaallased Venemaal“.

Lisa: http://www.accordions.com/selivanov/
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Soolokontsert - Alexander Selivanov (bajaan) L 2.2.2019 18:00 Hopneri maja, Tallinn 8.50 - 12.50
Hinnainfo
Täispilet 12€
Õpilane, tudeng, pensionär 8€


Lastele vanuses kuni 6a (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Sissepääs alates 17:30
Kestus 1h 10min
Toimumiskoht
Raekoja plats 18 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Akordioniliit MTÜ
Vabaduse väljak 4 Tallinn 10146 Harju
56454639
info@akordioniliit.ee