Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Station Narva Festival 2018: Echo & The Bunnymen (UK), Actress (UK) jt

R 21.9.2018 17:00 - P 23.9.2018 23:00
Narva
29.50 - 39.50

STATION NARVA FESTIVAL 2018: ECHO & THE BUNNYMEN (UK), ACTRESS (UK) jt

Tänavu 21.–23. septembril toimub Eesti idapoolseimas linnas Narvas esmakordselt muusika ja linnakultuuri festival Station Narva.  Ajaloo esimese Station Narva tulipunktideks on Kreenholmi Manufaktuur ja kultuuriklubi Ro-Ro. Station Narva 2018 toimub EV100 pidustuste raames.


Kreenholmi hiiglaslik tööstuskompleks on otsekui loodud festivali peaesinejale, Briti uue laine legendile Echo & the Bunnymenile. Neli aastakümmet tagasi Liverpoolis sündinud kollektiivi müstikast ja keelpillikaskaadidest pungil kataloogi tuntuimaks albumiks on sümfoonilise popi tähtteos „Ocean Rain“ ning nende kontole kuulub üks kogu popmuusika ajaloo parimaid lugusid „The Killing Moon“. Liverpooli romantikud esmakordselt Eestisse toov tuur juhatab sisse nende oktoobris ilmuva albumi „The Stars, the Oceans & the Moon“, mis sisaldab nii uudseis seadeis klassikat kui ka paari päris uut lugu.


Säriseva tulevikulaenguga täidab Kreenholmi Londoni „teadusliku techno“ produtsent Actress, kodanikunimega Darren J. Cunningham. Kahepäevase muusikaprogrammi esinejate seas on ka inglannast performance’i artist ja produtsent Gazelle Twin,  Rootsi lauljatar Jenny Wilson, Venemaa üks omapärasemaid kooslusi Shortparis ja „pätiballaadide“ kamp RSAC. Soomest saabuvad Narvasse shoegaze’i bänd Joensuu 1685 ja sealseid tegijamaid hiphopi artiste View.
Station Narval astub üles ka tosinajagu põnevaid Eesti artiste, nende seas üha enam rahvusvahelist tuntust koguv ja festivalil oma uut albumit esitlev Mart Avi, atmosfäärilise hiphopi tandem 12EEK Monkey, äsja oma karjääri parimaa albumi avaldanud müraroki kamp Zahir, Eesti indie isa Röövel Ööbiku tantsuline versioon Una Bomba 50+, melanhoolse roki kangealased Sõpruse Puiestee ja paljud teised. Kogu artistide nimestik: stationnarva.ee
Festivali uued esinejad kuulutatakse välja juuli- ja augustikuu vältel.

Lisaks muusikaprogrammile toimub üle kogu Narva palju muudki. Narva kolledži aatriumis on avatud festivali infopunkt ja DIGIX mängudekohvik. Ro-Ro klubis toimuvad Comedy Estonia kolmkeelne stand-up etendus ja keeltekohvikutunnid, mida korraldab Euroopa Komisjoni esindus. Narva kunstiresidentuuris leiavad aset nii kunstialased tegevused kui ka arvamusfestivali „BAZAR“ avalikud vestlused. Jõepromenaadil pakutakse koostöös kohaliku Silmupäevade festivaliga Põhjala tänavatoitu ja peetakse maha rahvuste- ja põlvkondaülene pikalaua-söömaaeg, samuti saab narvakate koduhoovides näha piirilinna avastamata talentide etteasteteid.

Soovitame saabuda Narvasse reede pärastlõunal ja plaanida kojuminekut alates pühapäeva pärastlõunast.

Toimumispaigad:
Kreenholmi Manufaktuur, Joala 21 (muusikafestivali peaala)
Art Club Ro-Ro, Jõe 2 (kontserdid, stand up, keeltekohvik)
Tartu Ülikooli Narva kolledž, Raekoja plats 2 (infopunkt, DIGIX mängudekohvik)
Narva kunstiresidentuur, Joala 18 (kunst ja arutelud)
Narva Jõepromenaad (sügispealinna avamine), Jõe
Narva linna EV100 Park, Vabaduse 20
Hoovilavad üle linna

Station Narva korraldaja on Shiftworks OÜ (endise nimega Musiccase) koostöös Narva tiimi ja mitmete Narva ettevõtete ja organisatsioonidega: OÜ Narva Gate, Art Club Ro-Ro, TÜ Narva kolledž, Narva kunstiresidentuur, arvamusfestival „Bazar“, festival Silmupäevad, Comedy Estonia ja MTÜ Uus Sild.

Station Narva 2018 toimub EV100 pidustuste raames. Festivali suurtoetaja on Telia Eesti, toetajad ja partnerid Narva Linn, Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis, Euroopa Komisjoni Esindus Eestis, Soome Instituut, Rootsi Instituut ja DIGIX.


Lisainfo: stationnarva.ee
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Station Narva Festival 2018: Echo & The Bunnymen (UK), Actress (UK) jt R 21.9.2018 17:00 Narva 29.50 - 39.50
Hinnainfo
Station Narva festivalipassid on müügil Piletilevi veebipoes ja müügipunktides üle Eesti. Esimesed 200 passi on müügil erihinnaga 29 eurot. Järgmised passid maksavad 39-45 eurot.
NB! Ostmisel valida soodsam pilet, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi!

Festivalipass annab õiguse osaleda festivalil kahe päeva jooksul ja liikuda vabalt festivali kontserdipaikade Kreenholmi Manufaktuuri ja Ro-Ro klubi vahel.

Festivali ühe päeva pilet annab õiguse osaleda festivalil ühe päeva jooksul (vastavalt piletil märgitud kuupäevadele) ja käia festivalialadelt sisse-välja. Päevapiletid tulevad müüki kogu programmi ja ajakava avalikustamisel.

23. septembril Ro-Ro klubis toimuvale Comedy Estonia stand-up etendusele kehtib eraldi pilet, mida on võimalik osta Piletilevi eelmüügist ja ürituse toimumispäeval ukselt (vabade kohtade olemasolul).

Telia klientidele on festivalipassid (v.a. 29 eurose erihinnaga festivalipass) ja üksikpiletid 20 % soodsamad. Soodustust on võimalik kasutada alates 11. juulist.

Station Narva linnalava kontserdid, avalikud vestlused, kunstiprogramm, keeltekohvik ja laat on kõigile huvilistele tasuta.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Musiccase OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee