Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Sümfo-show ''Maailma hitid'' - Prime Orchestra

T 19.3.2019 19:00
Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
17.50 - 39.70
18. märts, Alexela Kontserdimaja ja 19. märts, Vanemuise kontserdimaja

Prime Orchestra külastab juba neljandat korda Tallinnat, aga esimest korda on kontserdituuri lisatud ka Tartu.

Prime Orchestra – see on unikaalne nähtus Ukraina muusikalaval. See suurejooneline projekt ühendab endas traditsiooni ja uuenduse - maailma parimad rokkhitid, pop ja elektrooniline tantsumuusika originaalse sümfoonilise orkestri interpretatsioonis, mis kingib hästi tuntud lugudele uue elu, aga kuulajale võimaluse avastada selle muusika senitundmatuid külgi.

Sümfoonilise show „Maailma hitid“ ja Prime Orchestra koostöö algas aastal 2014 esimese programmiga „Мaailma hitid & Depeche Mode", sellele järgnesid edaspidi „Armastuse muusika“, Rock Stars, Golden Collection ja teised.

Unikaalse kollektiivi koosseisu kuuluvad lisaks tavalistele orkestri pillimeestele veel ka rokkbänd, mitu rabavat vokalisti ja isegi DJ. Prime Orchestra on andnud üle 300 kontserdi eri maades, seejuures ka suurimates kontserdisaalides, on läbitud tuuuritades tuhandeid kilomeetreid, kümned tuhanded tänulikud kuulajad on olnud nende kontsertidel, miljonid on neid vaadanud vaimustusega kogu maailma internetis.

Prime Orchestra valmistab ette uut programmi tsüklist „Maailma hitid". See saab olema värske annus muusikalisi eksperimente,armastatud hittide uusi ebatavalisi lahendusi, ere show ja orkaan emotsioone!

Prime Orchestra meeskond: Sümfo-show „MAAILMA HITID“ asutajad ja produtsendid: Maksim Maksimenko ja Juri Rõbalka Režissöör: Juri Rõbalka. Orkestrijuht ja heliprodutsent: Aleksei Horolski. Dirigent: Deniss Dorosenko. Vokaal: Alena Lisnjak, Andrei Kudinov. Ja loomulikult suurepärased noored ja haruldaselt andekad orkestri muusikud.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=DowCAhEGdo4
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Sümfo-show ''Maailma hitid'' - Prime Orchestra T 19.3.2019 19:00 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu 17.50 - 39.70
Hinnainfo
SOODUSKAMPAANIA:  kuni 19.03. piletid põrandal 20% soodsamad
(hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Hinnad vahemikus 17 € kuni 49 € (vastavalt istekohale)

Sissepääs alates 18.00
Ürituse kestus 2 tundi, vaheaeg 20 minutit
Sündmuse korraldaja
Na & Ta Grupp OÜ
Künnapuu 61-2 Tallinn Harjumaa
+372 5574587
tatjana.pp@gmail.com