Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Taevalik Sakraalmuusika

R 26.10.2018 19:00
Jaani kirik, Tallinn
15.50 - 30.50
Kontserdil tulevad Eesti-Itaalia koostöös esitamisele sakraalmuusika tõelised pärlid. Kavas on 16 taevalikult kaunist teost, nagu Handeli “O mio Signor”, Mozarti “Ave verum corpus”, Francki “Panis Angelicus”, Bizet’ “Agnus Dei”, Gounod’ “Ave Maria”, Bachi “Allegro maestoso”, Vivaldi “Adagio in RE minore”, jt. See on muusika, mis jõuab südamesse ning jääb hinge helisema.

Erakordset muusikalist elamust pakuvad Itaalia maestro Gianmario Cavallaro orelil ja Eesti tenor Valter Soosalu.

Rahvusvaheliselt tunnustatud dirigent ja koorijuht maestro Cavallaro on võitnud muusikute ning publiku sooja poolehoiu dirigeerides Itaalias, Prantsusmaal, Šveitsis, Saksamaal, Kanadas, Brasiilias, Rootsis, Venemaal ja mujal. Käesoleva kavaga sakraalmuusika kontserti on maestro esitanud suure eduga Brasiilia ja Kanada katedraalides. Maestro Cavallaro esmatutvus Eestiga pärineb 2015. aastast, kui ta astus üles Teatro di Milano orkestri dirigendina Saaremaa Ooperipäevadel. Maestro on võlutud Tallinnast ja ootab väga taaskohtumist Eesti publikuga.

Eestis armastatud laulja ja koorijuht Valter Soosalu lõpetas 2014.aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia dots Hirvo Surva dirigeerimisklassi ning on oma särava karjääri alguses. Ta on VI Eesti noorte koorijuhtide konkursi võitja ning Eesti Kooriühingu 2014.aasta noore dirigendi preemia laureaat. 2019.aasta juubelilaulupeol on Valter Soosalu taas segakooride ees  dirigendipuldis. Lauljaharidust omandab Soosalu Itaalias, maestro Paolo de Napoli laulustuudios Studio Lirico.

Kingi endale ja oma lähedastele ilus muusikaelamus.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Taevalik Sakraalmuusika R 26.10.2018 19:00 Jaani kirik, Tallinn 15.50 - 30.50
Hinnainfo
Täispilet 20 €
Õpilane/tudeng/pensionär 15 €
VIP pilet 30€

Sissepääs alates 18:15
Ürituse kestus on 1 tund ja 15 minutit, vaheaega ei ole
Pildistamine/filmimine ei ole lubatud

Soovitatav vanusele alates 7. eluaastast
Toimumiskoht
Vabaduse väljak 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
G&T Concerti OÜ
Eha tn 8A-4 Tallinn 10137 Harjumaa
gtconcerti@gmail.com
Samas toimumiskohas