Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

The Garnett Family ''Jõulukontserdid''

T 12.12.2017 19:00
Kaarli kirik, Tallinn
The Garnett Family

Briti talendisaate staarid The Garnett Family on mitmehäälne vokaalansambel, mille liikmeteks on kolm õde Rachel, Anna ja Abigail ning nende ema Helen. Perekond osales avalikkuse ees esmakordselt 2016. a Briti talendisaates, kus nad pälvisid nii publiku kui kohtunike tormilise aplausi oma võrratu esitusega Jess Glynne’i loost „Take Me Home”. Nende etteasted saates olid lummavad ning professionaalsed ühteaegu. Nüüd tuleb The Garnett Family esmakordselt Eestisse ning ootab kannatamatult kohtumist Eesti publikuga!

Nende muusikastiil hõlmab peamiselt souli ja gospelit, tuues kuulajateni nii vanemad kui ka kaasaegsemad hitid, teiste seas „Natural Woman”, „Talking to the Moon” ja „Say a Little Prayer”. Ansambli kaunis mitmehäälsus moodustab täiusliku harmoonia ning annab tuntud lauludele uudse kõla. Naiste võimsad ning imeilusad hääled lummavad publiku ning toovad glamuuri ja suurepärase elamuse iga kontserdikuulajani!

The Garnett Family võrratut kontserti on võimalik kuulata 11. detsembril Tartu Vanemuise kontserdimajas, 12. detsembril Tallinna Kaarli kirikus ja 13. detsembril Pärnu kontserdimajas. Kontsertide algus on kl 19.00.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
The Garnett Family ''Jõulukontserdid'' T 12.12.2017 19:00 Kaarli kirik, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo

Täispilet  25 €
Pensionär 20 €
VIP pilet (VIP sektoris koht esineja vastas) 40 €


Uksed avatakse kell 18:30
Kestus 1h 20 min, vaheajaga
Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Toimumiskoht
Toompea 10 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
LandStuudo MTÜ
Laulupeo pst 25 Tartu 51007 Tartumaa
58440500
lauriland@hotmail.com