Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TMW 2019 Bassimuusika õhtu

R 29.3.2019 21:30
Kauplus Aasia

21:30 Doors
22:00 Out-Or (EE)

22:45 Modern Disease (EE)

23:30 The Kitchen Brothers (EE)

00:15 Tapecut (BY)

01:00 Dread (EE)

01:45 Bisweed (EE)

02:30 Itoa (UK)

TMW2019 muusikaprogramm pakub taas valikut eksperimentaalsetest helidest tabelipopini, tantsubiitidest metalini ja folgist nüüdismuusikani. 

Kogu maailma helisid ja kõikvõimalikke žanreid ühendava TMW eesmärgiks on aga tänavu pakkuda võimalikult kompaktset ja keskendunud festivalikogemust. Muusikaprogrammi artistide nimistu ei ületa seekord 200 piiri ning kontserdisaalid ja klubid asuvad üksteisest lühikese jalutuskäigu kaugusel Kalamaja lähistel, peamisteks fookuspunktideks Telliskivi Loomelinnak, Eesti Kunstiakadeemia (EKA) uus hoone ja  Noblessneri linnak. Kolme päeva jooksul toimub 10 klubis ja kontserdisaalis kokku 21 esitlusõhtut. 

TMW2019 muusikaprogrammi toimumispaikadeks on Eesti Kunstiakadeemia (EKA), Vaba Lava, Telliskivi Roheline Saal, F-Hoone Must Saal, Erinevate Tubade Klubi, Kivi Paber Käärid, Sveta Baar, Kauplus Aasia, HALL Noblessneri kvartalis ja Tallinna Kalju Baptistikoguduse kirik. Oma lavasid esitlevad TMW muusikafestivalil Jazzkaar ja Eesti Jazzliit, Rada7, Fenno-Ugria, Manka Boutique Pop Festival, Intsikurmu Festival, Station Narva, Kalana Saund, World Clinic, Made In Baltics & Sony Music, Üle Heli & 130701, FatCat Records, Damn.Loud Agency, Stupido Records, HALL, MÜRK, Patareiv, Sveta Baar, Kivi Paber Käärid.

TMW esitleja on Telia Eesti, peatoetajad Nordic Hotel Forum ja Eesti Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, partnerid Music Estonia ja Eesti Kunstiakadeemia (EKA). Festivali toetavad Kultuuriministeerium, Tallinna Kultuuriamet, Kultuurkapital ja Ettevõtlusamet.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TMW 2019 Bassimuusika õhtu R 29.3.2019 21:30 Kauplus Aasia 12.50
Hinnainfo

Piletihinnad : eelmüük 12€, kontserdi päeval ja uksel  15€ 

Üksikpilet garanteerib sissepääsu piletil märgitud kontserdipaigas ja märgitud kuupäeval toimuvale üritusele. Kontserdipaigast väljumisel kaotab pilet kehtivuse. 

Konverentsi ja festivali ühispass (müügil www.tmw.ee) tagab pääsu TMW konverentsile ja networking üritustele ja eelis-sissepääsu muusikafestivali kontsertide toimumispaikadesse. 

Festivalipass tagab sissepääsu kõikidele Festivali kontsertidele, eeldusel, et vastav kontserdipaik ei ole välja müüdud. Eelmüügist ostetud üksikpileti omanikel on kontserdipaika pääsemisel eelisõigus festivalipassi omanike ees. 

Pileti ostmine kontserdipaikade uksel on enamikul juhtudel võimalik vaid sularahas.

TMW festivali kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, on vanusepiirang 18 eluaastat ning festivali külastajatele kehtivad igas erinevas kontserdikohas ja klubis kehtestatud majareeglid.

Festivalipass tuleb käepaela vastu vahetada Viru Keskuse infopunktis.

Ilma käepaelata (v.a. üksikpiletiga kontsertidele ja pidudele) ei ole võimalik kontsertkohtadesse siseneda.

Viru Keskuse infopunkt on avatud:

25–31.03

09.00–21.00

Aadress: Viru väljak 4/6

Viru Keskuse infopunktis on võimalik festivalipilet käepaela vastu vahetada, küsida infot TMW programmi kohta ja lugeda Postimehe TMW erilehte.

Toimumiskoht
Kopli 2 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Shiftworks OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas