Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TMW 2019: Fenno-Ugria õhtu

R 29.3.2019 18:00
Erinevate Tubade Klubi, Tallinn

TMW 2019: Fenno-Ugria Night
Erinevate Tubade Klubi

18:00 Uksed
19:00 Ansambel Triskele (EST)
19:45 Фольклорный ансамбль Торама имВИРомашкина (RU)
20:30 Maria Korepanova & Victor Sologub (RU)
21:15 Vassvik (NOR)
22:00 Noid (RU)
22:45 Okra Playground (FIN)

Juba viiendat korda on kõigil huvilistel võimalik rahvusvahelisel linnakultuuri ja uue muusika festivalil Tallinn Music Week osa saada soome-ugri muusikamaailma viimastest uudistest. Fenno Ugria õhtu toimub TMW ajal seekord Erinevate Tubade Klubis ning meil on au lasta oma laval kõlada nii Eesti regilaulul, Mordva vägeval mitmehäälsel meestelaulul, Bessermani ja Udmurdi viisidel, Saami joiul kui ka Karjala ja Soome elektrofolgil. Meie laval toimuv on soome-ugri rahvaste sõnum tänapäeva muusikamaailmale. Samas on see ka dialoog ning küsimus selle kohta, kuidas suhestuvad põlisrahvad tänapäeva maailmaga.

19:00 Ansambel Triskele (EST)
Eesti ansamblile Triskele on inspiratsiooni pakkunud Eesti rahvakoraalid ja arhailine regilauluvaramu. Triskele ühendab oma seadetes rahvapärase laulmisviisi ja rikkaliku instrumentaariumi, kasutades nii eesti rahvapille (kandled, mandoola, torupill, parmupill) kui ka Euroopa keskaja instrumente

19:45 V. Romaškini nimelilne folklooriansambel Toorama (RU, Mordva) Фольклорный ансамбль Торама имВИРомашкина
Folklooriansambel Toorama kannab edasi vägeva ersa-mokša mitmehäälse meestelaulu traditsiooni. Toorama esituses kõlav muusika on voogav, pikaldane ja väga intensiivne. Koos lauluga tutvustatakse ka oma rahvaste iidseid tavasid, kus on mitmehäälsel laulul äärmiselt suur rituaalne tähtsus.

20:30 Maria Korepanova & Victor Sologub (RU, Udmurtia)
Jõulise ja omapärase, justkui sajandite sügavusest pärit häälega etnolaulja Maria Korepanova esitab arhailisi udmurdi ja bessermani laule - kreze. Kaasaegsesse kõlamaailma sobitab need viisid vene elektroonilise muusika guru Viktor Sologub, kellega Maria on käinud koos etnomusikoloogia ekspeditsioonidel Udmurdimaal ja loonud muusika bessermanidest kõnevale dokumentaalfilmile ”Rahvas”.

21:15 Vassvik (NOR, Saami)
Saami üheks innovatiivsemaks muusikuks peetud Torgeir Vassviki on joigumine inspireerinud juba lapsepõlvest. Oma rahva, Euroopa põhjapoolseimas osas asuva põlisrahva meresaamide arhailisele joigudele ja trummirituaalidele läheneb ta aga ainulaadse maagilise energiaga ning lahedate helieksperimentidega. Tema hääl on kui lihvimata juveel, mille iga varjund peegeldab Põhjala maastike ilu.

22:00 Noid (RU, Karjala)
Noid on Petrozavodskist (Karjalast) pärit bänd, kes loob ja esitab vepsakeelseid lugusid etno-elektrovõtmes. Noidi muusika on dialoog kauni ja vana Vepsa kultuuri ja elektroonilise muusika vahel.

22:45 Okra Playground (FIN)
on Soome ansambel, kes mängib ehedat elektrofolki, mis on segu võimsatest vokaalharmooniatest, suurejoonelistest helidest, iidsetest laulutekstidest, kaasaegsetest helimaastikest ja traditsioonilistest rahvapillidest. Nende muusikast vallanduvast müstilisest energiast annab ehk aimu fakt, et kontserte korraldavad nad ka koos Eesti ansambliga Trad.Attack!

TMW2019 muusikaprogramm pakub taas valikut eksperimentaalsetest helidest tabelipopini, tantsubiitidest metalini ja folgist nüüdismuusikani. 

Kogu maailma helisid ja kõikvõimalikke žanreid ühendava TMW eesmärgiks on aga tänavu pakkuda võimalikult kompaktset ja keskendunud festivalikogemust. Muusikaprogrammi artistide nimistu ei ületa seekord 200 piiri ning kontserdisaalid ja klubid asuvad üksteisest lühikese jalutuskäigu kaugusel Kalamaja lähistel, peamisteks fookuspunktideks Telliskivi Loomelinnak, Eesti Kunstiakadeemia (EKA) uus hoone ja  Noblessneri linnak. Kolme päeva jooksul toimub 10 klubis ja kontserdisaalis kokku 21 esitlusõhtut. 

TMW2019 muusikaprogrammi toimumispaikadeks on Eesti Kunstiakadeemia (EKA), Vaba Lava, Telliskivi Roheline Saal, F-Hoone Must Saal, Erinevate Tubade Klubi, Kivi Paber Käärid, Sveta Baar, Kauplus Aasia, HALL Noblessneri kvartalis ja Tallinna Kalju Baptistikoguduse kirik. Oma lavasid esitlevad TMW muusikafestivalil Jazzkaar ja Eesti Jazzliit, Rada7, Fenno-Ugria, Manka Boutique Pop Festival, Intsikurmu Festival, Station Narva, Kalana Saund, World Clinic, Made In Baltics & Sony Music, Üle Heli & 130701, FatCat Records, Damn.Loud Agency, Stupido Records, HALL, MÜRK, Patareiv, Sveta Baar, Kivi Paber Käärid.

TMW esitleja on Telia Eesti, peatoetajad Nordic Hotel Forum ja Eesti Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, partnerid Music Estonia ja Eesti Kunstiakadeemia (EKA). Festivali toetavad Kultuuriministeerium, Tallinna Kultuuriamet, Kultuurkapital ja Ettevõtlusamet.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TMW 2019: Fenno-Ugria õhtu R 29.3.2019 18:00 Erinevate Tubade Klubi, Tallinn 12.50
Hinnainfo

Piletihinnad : eelmüük 12€, kontserdi päeval ja uksel  15€

Üksikpiletid

TMW muusikafestivali ürituste üksikpiletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja veebikeskkonnas. Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Pilet kaotab kehtivuse klubist lahkudes.

Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+.

Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Festivalipass

Festivalipass tagab pääsu kõikidele muusikafestivali üritustele ja sisaldab eripakkumisi teiste festivaliosade raames. Juhul, kui klubi on välja müüdud, saab festivalipassi omanik sisse eelisjärjekorras, niipea, kui klubist on piisavalt inimesi väljunud. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+.

Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Toetajapass

Toetajapass tagab eelisjärjekorras pääsu kõikidele TMW kontsertidele ja klubiõhtutele ning soovi korral võimaluse personaliseeritud programmisoovitusteks. Piiratud kogus TMW 2019 toetajapasse on müügil TMW veebipoes. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

TMW 2019 toetajapass sisaldab:

o   eelisjärjekorras pääsu kõikidesse festivali klubidesse ja kontserdisaalidesse

o   toetajapassiga kaasneb ka infoliin (telefoninumber ja e-posti aadress), mille kaudu saab nii personaliseeritud programmisoovitusi kui ka abi kohtade reserveerimisel eriüritustele

o   soodustusi “TMW maitse” restoranides ja eriüritustel

Konverentsi ja festivali ühispass

Konverentsi ja festivali ühispass tagab pääsu TMW konverentsile ja networking üritustele ning eelis-sissepääsu muusikafestivali kontsertide ja klubiõhtute toimumispaikadesse. Samuti saab antud passi omanik festivali tutvustavaid materjale, sooduspakkumisi kogu festivalinädala vältel ning võimalust personaliseeritud programmisoovitusteks. Delegaadiks registreerimiseks ning andmebaasile ligipääsu saamiseks osta pass TMW veebipoes. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

Konverentsi ja festivali ühispass sisaldab:

o   konverentsipääset

o   eelis-sissepääsu muusikafestivali toimumispaikadesse

o   TMW infomaterjale

o   ligipääsu registreerunud TMW delegaatide andmebaasi

o   eripakkumisi “TMW maitsed” restoranides

Konverentsipass

Konverentsipass tagab pääsu TMW konverentsile selle mõlemal toimumispäeval. Osta pass TMW veebipoes. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

 

Tingimused

Kõik passid tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktides.

Viru Keskue infopunktis on võimalik festivalipass käepaela vastu vahetada:

E–L, 25.–30.03 kell 9.00–21.00

Aadress: Viru väljak 4/6

Telia klientidele kehtib TMW festivalipassi, konverentsi ja festivali ühispassi, toetajapassi ning üksikpiletite ostmisel eelmüügist 20% hinnasoodustus tavahinnast.

Kõik TMW passid tagavad pääsu kõikidesse TMW muusikafestivali ürituste toimumispaikadesse. Konverentsi ja festivali ühispassi ning toetajapassi omanikud saavad toimumispaikadesse eelisjärjekorras. Juhul, kui klubi on välja müüdud, saab festivalipassi omanik sisse eelisjärjekorras, niipea, kui klubist on piisavalt inimesi väljunud.

Kui soovite näha mõnda kindlat muusikafestivali artisti, soovitame saabuda vähemalt 30 minutit enne vastava artisti esinemisaja algust. Antud soovitus kehtib nii kõikide passitüüpide kui ka ükskpiletite omanikele.

Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Klubist lahkudes kaotab pilet kehtivuse.

Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+. Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Sündmuse korraldaja
Shiftworks OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas