Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TMW 2019: Kalju kirik

L 30.3.2019 20:00
Kalju kirik

TMW 2019: Kalju kirik
Tallinna Kalju Baptistikogudus

Uksed avatakse 19:00.

20:00 Kirill Richter (RU)

30. märtsil kell 20.00 kuuleb Kalju kirikus Kirill Richterit, Vene neoklassikalise muusikaskeene prominentseimat esindajat. Laia ampluaaga helilooja ja pianisti portfooliost leiab muuseas klaveriteoseid, muusikat draama- ja ulmeteostele kui ka FOX Sports telekanali 2018 MMi ülekannete ametlik taustamuusika.
* * *

TMW 2019
Uue muusika ja homsete mõtete festival
♫ Muusikafestival: 28.-30. märts
▸ Creative Impact konverents: 29.-30. märts

Muusikafestivali kõrval on TMW lahutamatuks osaks konverents, mis lisaks muusikatööstuse teemadele käsitleb laiemalt loovust kui majanduse käivitajat. Festivali kavas on ka tasuta linnalava kontserdid, avalike vestluste sari TMW Jutud ning erinevaid kunstivorme ja kodanikualgatust ühendavad ettevõtmised avalikus linnaruumis.

TMW esitleja on Telia Eesti, peatoetajad Nordic Hotel Forum ja Eesti Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, partnerid Music Estonia ja Eesti Kunstiakadeemia (EKA). Festivali toetavad Kultuuriministeerium, Tallinna Kultuuriamet, Kultuurkapital ja Ettevõtlusamet.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TMW 2019: Kalju kirik L 30.3.2019 20:00 Kalju kirik 15.50
Hinnainfo

Piletihinnad : eelmüügist 15€, kontserdi päeval ja uksel  18€

Üksikpiletid

TMW muusikafestivali ürituste üksikpiletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja veebikeskkonnas. Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Pilet kaotab kehtivuse klubist lahkudes.

Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+.

Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Festivalipass

Festivalipass tagab pääsu kõikidele muusikafestivali üritustele ja sisaldab eripakkumisi teiste festivaliosade raames. Juhul, kui klubi on välja müüdud, saab festivalipassi omanik sisse eelisjärjekorras, niipea, kui klubist on piisavalt inimesi väljunud. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+.

Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Toetajapass

Toetajapass tagab eelisjärjekorras pääsu kõikidele TMW kontsertidele ja klubiõhtutele ning soovi korral võimaluse personaliseeritud programmisoovitusteks. Piiratud kogus TMW 2019 toetajapasse on müügil TMW veebipoes. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

TMW 2019 toetajapass sisaldab:

o   eelisjärjekorras pääsu kõikidesse festivali klubidesse ja kontserdisaalidesse

o   toetajapassiga kaasneb ka infoliin (telefoninumber ja e-posti aadress), mille kaudu saab nii personaliseeritud programmisoovitusi kui ka abi kohtade reserveerimisel eriüritustele

o   soodustusi “TMW maitse” restoranides ja eriüritustel

Konverentsi ja festivali ühispass

Konverentsi ja festivali ühispass tagab pääsu TMW konverentsile ja networking üritustele ning eelis-sissepääsu muusikafestivali kontsertide ja klubiõhtute toimumispaikadesse. Samuti saab antud passi omanik festivali tutvustavaid materjale, sooduspakkumisi kogu festivalinädala vältel ning võimalust personaliseeritud programmisoovitusteks. Delegaadiks registreerimiseks ning andmebaasile ligipääsu saamiseks osta pass TMW veebipoes. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

Konverentsi ja festivali ühispass sisaldab:

o   konverentsipääset

o   eelis-sissepääsu muusikafestivali toimumispaikadesse

o   TMW infomaterjale

o   ligipääsu registreerunud TMW delegaatide andmebaasi

o   eripakkumisi “TMW maitsed” restoranides

Konverentsipass

Konverentsipass tagab pääsu TMW konverentsile selle mõlemal toimumispäeval. Osta pass TMW veebipoes. Pass tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktis.

 

Tingimused

Kõik passid tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktides.

Viru Keskue infopunktis on võimalik festivalipass käepaela vastu vahetada:

E–L, 25.–30.03 kell 9.00–21.00

Aadress: Viru väljak 4/6

Telia klientidele kehtib TMW festivalipassi, konverentsi ja festivali ühispassi, toetajapassi ning üksikpiletite ostmisel eelmüügist 20% hinnasoodustus tavahinnast.

Kõik TMW passid tagavad pääsu kõikidesse TMW muusikafestivali ürituste toimumispaikadesse. Konverentsi ja festivali ühispassi ning toetajapassi omanikud saavad toimumispaikadesse eelisjärjekorras. Juhul, kui klubi on välja müüdud, saab festivalipassi omanik sisse eelisjärjekorras, niipea, kui klubist on piisavalt inimesi väljunud.

Kui soovite näha mõnda kindlat muusikafestivali artisti, soovitame saabuda vähemalt 30 minutit enne vastava artisti esinemisaja algust. Antud soovitus kehtib nii kõikide passitüüpide kui ka ükskpiletite omanikele.

Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Klubist lahkudes kaotab pilet kehtivuse.

Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+. Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Toimumiskoht
Kalju tn 1 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Shiftworks OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt