Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

URISSAARE KANTRI 2020

R 14.8.2020 17:00 - L 15.8.2020 23:59
5.90 - 90.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
URISSAARE KANTRIFESTIVAL 14.-15. august 2020
 
Eesti mõnusaim farmifiilingu festival tuleb taas ja ootab kõiki vanu ja uusi sõpru!
 
Sumedas augustikuus avab Urissaare Rantšo oma väravad kõikidele sõpradele.  Mitmel laval lahutavad teie meelt ainult pärlid – parimatest parimad! Teid ootab Eesti ehedaim farmifiilingufestival - laval parim Eesti muusika ja suurepärased kantrilegendid. Olete oodatud - Urissaare Kantri 2020! 
 
14. ja 15. augustil olete palutud nautima kantrifestivalimelu Univere külas, Mulgi vallas asuva Urissaare Rantšo õuele. Festivalil ootab teid enneolematu muusikaprogramm – mitmel laval lahutavad teie meelt parimatest parimad, leidub lemmikuid nii kantrisõpradele, aga ka teistele! Saloonis toimub line-tantsu meistriklass, suupillikool ja loomulikult kantridisko hommikuni!  
 
Lisaks pakub festival mõnusaid elamusi kaasahaaravate võistlusmängude, atraktsioonide ja kohalike talutootjate kaubaga! Pisipere festivalimeeleolu hoiab üleval lastealal toimetav kauboipreili, kelle juhtimisel toimuvad erinevad mängud, meisterdamine, joonistamine ja loomulikult laste lemmik - heinas mõllamine.
 
Kõige värskem info on kättesaadav meie kodulehel www.urissaarekantri.ee ja Urissaare Rantšo Facebooki lehtedel.
 
Festivalipiletid ja passid Piletilevist ja Urissaare Rantšo väravast! 
 
FESTIVALI PROGRAMM
Reede
17.00 väravad
18.00 ANDRES ROOTS
19.30 APELSIN
22.30 ZETOD
01.00   UNIVERE LAINE
Kantri Disko
Laupäev
12.00 väravad
13.30 Tribute to K-ROSE
15.30 HAIN HOPPE and the Ultimate Country BAND
17.30 Urissaare Rantšo House Band I osa
Minu Isa oli AuSUS ise esineb laupäeva õhtuses vööndis. Kas saloonis või pealaval või veel  kusagil mujal, aga kindlasti sel ajal ja kindlasti Urissaare Rantšos.

19.30 Urissaare Rantšo House BAND II osa
21.30 VÄIKESTE LÕÕTSPILLIDE ÜHING
Kantri Disko
Aeg on näidanud, et Kantri Festivali meeskond teeb kava kella aegades muudatusi. See võib tuleneda erinevatest teguritest – näiteks pillimehed on sõitnud valesse Urissaarde vms. Kunagi pole viivitus olnud suurem kui üks tund, ning varem pole ükski kontsert ka alanud. Siis oskate arvestada.
Laupäeval toimuvad töötoad: Erki Uue suupillikool (registreerimine kodulehel), Kaie Seger tantsuklass, teksariiete uuskasutuse meistriklass, viltimise töötoad, Kantrimehe ja Kantrinaise võistlus, Jõllitamise Eesti Meistrivõistlus, ja palju muud. 
Festivali piletid on müügil ka festivali väravas alates väravate avamise hetkest reedel kell 17.00 ja laupäeval kell 12.00.


 
MEELESPEA KONTSERDIKÜLASTAJALE
⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19 viirusesse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Sündmusel tuleb järgida korraldaja ja personali juhiseid ja hoida mõistlikku vahet teiste külastajatega.
Eesti Vabariigi valitsuse korralduse kohaselt tohib vabas õhus toimuval kultuurisündmusel osaleda kuni 2000 inimest. Seetõttu on festivalil piiratud arv pileteid ja iga festivalile tulija peab omama piletit.
 • Urissaare Kantri on maailma kõige loodussõbralikum festival - võta kaasa oma joogitops, joo kaevuvett ja sorteeri biolagunev, olmeprügi ja taara eraldi! 
 • Festivali passi ja päevapileti soodushind kehtib 8-16 aastastele noortele ja pensionäridele, soodustuse kehtimist kontrollitakse festivali piletitelgis (võta kaasa soodustust tõendav dokument).
 • Pisiperele (3-7 aastased lapsed k.a) kehtib pisipass 10€  ja pisipilet 5€, kuni 2-aastased (k.a.) lapsed saavad festivali alale tasuta. Et vältida laste soovimatut kaotsiminekut, soovitame lasta ka lastele panna piletitelgis käepael, kuhu kirjutada peale vanema telefoninumber.
 • Sügava puudega isik pääseb festivalile tasuta. Sügava puudega isiku saatjale kehtib festivalipileti soodushind.
 • Pileti saate vahetada käepaela vastu piletitelgis Urissaare Rantšo väravas. 
 • Alates kell 23:00 on alaealised külastajad lubatud ainult täiskasvanud saatjaga.
 • Soovitame riietuda vastavalt ilmastikule ja pidada meeles, et kantristiilis riietujat ootavad eest ülevoolavad komplimendid. Meeleolu aitab luua stiilne kaabu.
 • Telkla on avatud 14. august kell 17:00 - 16. august kell 12:00. Võta kaasa oma telk ja magamisvarustus. Telklas on WC ja mobiili laadimise võimalus! Samuti on olemas pesemisvõimalused (dušš) ning end saab värskendada tiigis. Festivali toitlustajad pakuvad telkijatele ka hommikusööki!
 • Eraldi parkimisala ja laadimisvõimalus autokaravanide jaoks. 
 • Kontserdialal on võimalik liigelda ratastooliga. Erivajadustega inimeste tualett asub festivali alal, palun küsige täpsemaid juhiseid korraldajatelt. 
 • Parkimisel jälgige suunaviitasid ja parkige ainult selleks ettenähtud kohtadele.
 • Festival toimub koduõuel - pane jalga ja selga maalelule sobiv riietus ja aseta prügi selleks ettenähtud kohta.
 • Festivaliala valvab turvafirma, kuid festivali meeskond ei vastuta kaotatud ja varastatud esemete eest. 
 • Oma söögi ja joogiga festivalialale ei pääse. Samuti ei ole lubatud festivalile tuua tuli-, külm- ja sportrelvi ning muid ohtlikke esemeid ega aineid (festivali väravas toimub turvakontroll).
 • Sõbralikud koerad ja muud lemmikud on festivalile väga oodatud, kuid ainult omaniku vastutusel!
 • Korraldajatel ja turvameeskonnal on õigus mitte sisse lasta ja saata festivali alalt välja külastajaid, kes rikuvad festivalikülastajate mõnusat meeleolu ja ei täida festivalireegleid.
 
Kontakt:
MTÜ Eesti Identiteedi ja Kultuuri Koda
Anu Oks
 
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet URISSAARE KANTRI 2020 / Päevapilet 14.08 UusUusURISSAARE KANTRI 2020 / Päevapilet 14.08 Urissaare talu, Univere küla, Viljandimaa, Eesti 5.90 - 57.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet URISSAARE KANTRI 2020 / Pass 14.-15.08 URISSAARE KANTRI 2020 / Pass 14.-15.08 - Urissaare talu, Univere küla, Viljandimaa, Eesti 10.90 - 90.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet URISSAARE KANTRI 2020 / Päevapilet 15.08 UusUusURISSAARE KANTRI 2020 / Päevapilet 15.08 Urissaare talu, Univere küla, Viljandimaa, Eesti 5.90 - 60.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti