Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Vincent Courtois Trio

P 28.10.2018 16:00
Türi Kultuurikeskus
Vincent Courtois trio (Prantsusmaa)

Prantsuse tšellist Vincent Courtois, saksa saksofonist Daniel Erdmann ja prantsuse saksofonist-klarnetist Robin Fincker kutsuvad muusikarännakule teid, kes te armastate filmikunsti, muusikat, ajalugu ja seiklusi.

Vincent Courtois on suurepärane tšellist, aga lisaks sellele ka tunnustatud helilooja ja arvukate uute projektide looja. Courtois on saanud klassikalise muusikahariduse, loonud oma fantaasiarikka muusikastiili, esinenud ja salvestanud Euroopa uue muusika tippudega nagu Louis Sclavis, Aki Takase, Marc Ducret, Frank Möbus, Joachim Kühn ja paljude teistega. Tšellistilt on ilmunud 25 albumit.

Daniel Erdmann on rahvusvaheliselt tuntud saksa tenorsaksofonist ja helilooja, kes on oma koduks valinud Prantsusmaa. Eestis on ta väga armastatud ning siin on ta korduvalt esinenud duos Jaak Sooäärega (Dessert Time), ansambliga Das Kapital ja mitmete teistega.
Prantsuse klarnetist ja tenorsaksofonist Robin Fincker on kümme aastat elanud Inglismaal ja salvestanud oma erinevate koosseisudega 11 heliplaati.
Tenorsaksofonide ja tšello tessituur sobib imehästi ühisesse kõlamaailma.

Pilet eelmüügist 5€, samal päeval 7€.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Vincent Courtois Trio P 28.10.2018 16:00 Türi Kultuurikeskus 5.50
Hinnainfo
Pilet eelmüügist 5€, samal päeval 7€

Lastele vanuses kuni 7a (k.a) on sissepääs tasuta.
Sissepääs alates 15:30
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Türi Kultuurikeskus
Hariduse 1 Türi Järvamaa
3878248
info.kultuur@tyri.ee
Samas toimumiskohas