Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Lauri-Dag Tüür

K 30.1.2019 19:00
Tallinna Linnateater, Hobuveski
15.50 - 20.50
Teatrikontsert tuleb jälle, seekord vaatame juba talvele otsa. Sügisel alustanud ja publikult sooja vastuvõtu saanud Tallinna Linnateatri kontserdisari jõuab oma teise sündmuseni.

Taas astub meie Hobuveskis (Lai 47) üles üks tähelepanuväärne kodumaine artist, kelle teekond muusikaga on viinud ka teatri- ja filmimaailma avardamiseni. Talvine kontsert toimub 30. jaanuaril kell 19.00. Esineb Lauri-Dag Tüür (klahvid, kitarr, elektroonika), kellega liitub Silver Ulvik (löökpillid).

Lauri-Dag Tüüri muusika on aidanud omailmu luua Eesti Draamateatris etendunud Tõnu Õnnepalu näidendite „Vennas“ ja „Mäed“ lavastustele. Samuti on Tüüri muusikal keskne roll olnud Von Krahli teatri lavastustes „Madame Bovary“ ja „Solarise needus“. Lisaks on ta muusikat loonud mitmele dokumentaalfilmile, sealhulgas „Inimese mõõt“, „Tšernobõli samuraid“, „Saare võimalikkusest“ ja „Vigala Sass – viimased lindid“.

Artistina on ta muuhulgas esinenud Stalker festivalil (koos isa Erkki-Sven Tüüriga), Üle Heli festivalil ja Kukemuru Ambientil.

Helilooja ja muusik Lauri-Dag Tüür on sündinud 18. märtsil 1981. Ta lõpetas 2008 Eesti Muusikaakadeemia elektronmuusika ja kompositsiooni eriala, lisaks on täiendanud ennast Sibeliuse Akadeemia live-elektroonika kursusel.

Linnateatri korraldatavalt kontserdilt võib oodata Tüürile iseloomulikke ruumikaid helimaastikke. Tema vahetu tunnetusega muusika laseb kuulajal süveneda, rahulikult mõelda ja tunnetada, jäädes meeltes veel kauaks kajama.

https://soundcloud.com/lauri-dag/vool-live-recording-2012

http://lauridag.com/

Hooajal 2018–2019 soovime igal aastaajal viia Hobuveski üheks õhtuks muusikalainele. Sügisesest Ardo Ran Varres Film Music Bandi kontserdist kujunes igati meeldejääv õhtu. Nüüd ootab juba talv ja Lauri-Dag Tüür. Ja kaugel see kevadki enam on? Info uute kontsertide kohta ilmub Linnateatri kodulehel hooaja jooksul. Istekohti on piiratud arv!

Sündmuse koduleht: http://www.linnateater.ee/lavastused/lavastuste-nimekiri/teatrikontsert-lauri-dag-tuur

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Lauri-Dag Tüür K 30.1.2019 19:00 Tallinna Linnateater, Hobuveski 15.50 - 20.50
Hinnainfo
Pilet 20 eurot.
Sooduspilet (üli)õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele 15 eurot.

Piletilevist ostes lisanduvad piletihinnale Piletilevi teenustasud vastavalt valitud müügikanalile.
Täpsem info Piletilevi teenustasude kohta: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/

NB! Pileteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata, juhul kui ei ole teatatud teisiti.
HILINEJAID SAALI EI LUBATA, VABANDAME.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Tallinna Linnateater
Lai 19 Tallinn 10133 Harjumaa
6650888
g.uustal@linnateater.ee
Samalt korraldajalt