MAMMA MIA! - The Smash Hit Musical

L 6.5.2023 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
49.90 - 129.90

MAMMA MIA!

Ülemaailmne hittmuusikal „MAMMA MIA!“ toob Tallinnasse suurejoonelise etenduse

Legendaarne muusikal „MAMMA MIA!“ tuleb maailmaturnee käigus Tallinnasse ja annab maikuus 2023 Alexela kontserdimajas kokku ainult kaheksa sõud. West Endist alguse saanud suurejoonelisel etendusel on eestikeelsed subtiitrid.

„MAMMA MIA!“ on Judy Craymeri geniaalne nägemus, kuidas jutustada läbi ABBA ajatute ja maagiliste laulude naljakas ja päikseline lugu emast, tütrest ja kolmest võimalikust isast. Muusikali tegevus toimub idüllilisel Kreeka saarel. „“MAMMA MIA!“ on tõeliselt südantsoojendav lugu ja mul on hea meel jagada rõõmu ABBA muusikast ja nii vanade fännide kui ka uue publikuga,“ ütles Judy Craymer.

„Septembris etendus Alexela Kontserdimaja laval Eesti publiku suureks heameeleks ka Andrew Lloyd Webberi rekordeid purustanud muusikal „CATS“,“ ütles Live Nation Eesti peapromootor Eva Palm. „On suur heameel tõdeda, et Eestisse jõuab aina rohkem ja rohkem maailmatasemel legendaarseid, erakordselt kõrgetasemelisi etendusi, mis kohaliku kultuurielu rikastavad.“

„Etendusega „CATS“ müüsime välja kaheksa etendust. Loodame, et „MAMMA MIA!“-ga kordub sama ning ABBA aegumatu muusika aitab kevade esimesel nädalal tuua igapäevaellu natuke rohkem rõõmu ja kevadist värskust,“ loodab Palm.

West Endist alguse saanud etendus „MAMMA MIA!“ on tänaseks võtnud globaalse fenomeni mõõtmed. Praeguseks on seda näinud üle 65 miljoni inimese 50 lavastuses ja 16 erinevas keeles. 2011. aastal sai sellest esimene lääne muusikal, mida Hiina Rahvavabariigis mandariini keeles lavastati. „MAMMA MIA!“ muusikal on Broadway ajaloo kaheksas pikim sõu – seal mängiti seda rekordilised 14 aastat. Samanimeline film jõudis kinodesse 2008. aastal ning sellest sai kiirelt kõigi aegade suurim kassahitt muusikalide žanris. Kümme aastat hiljem jõudis kinoekraanidele järg „MAMMA MIA! Siit me tuleme taas“ ja sellest sai oma kategoorias taas aegade edukaim teos.

„MAMMA MIA!“ muusika ja sõnad on kirjutanud Benny Andersson ja Björn Ulvaeus, muusikali stsenarist on Catherine Johnson, lavastaja Phyllida Lloyd ja koreograaf Anthony Van Laast. Lavastuse kujundas Mark Thompson, valguskujunduse autor on Howard Harrison ja helikujundajad Andrew Bruce ja Bobby Aitken. Muusikaline juht ja arranžeerija on Martin Koch. „MAMMA MIA!“ rahvusvahelise turnee produtsendid on Judy Craymer, Richard East ja Björn Ulvaeus, produktsioon valmib Littlestari, Universali ja NGMi koostöös.

“MAMMA MIA!” annab Tallinnas Alexela Kontserdimajas vahemikus 2.-7. mai kokku ainult kaheksa etendust. Piletite eelmüük toimub 2. ja 3. novembril enne 1. novembrit Live Nation Eesti uudiskirjaga liitunutele. Uutele liitujatele eelmüük ei laiene.  Alates 4. novembrist on piletid saadavad kõigile. Piletiinfo on leitav Piletilevi müügipunktides ja veebipoes.

 

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
MAMMA MIA! - The Smash Hit Musical L 6.5.2023 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 49.90 - 129.90
Üritus MAMMA MIA! - The Smash Hit Musical
Kuupäev / Kell L 6.5.2023 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 49.90 - 129.90
Hinnainfo

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 1,20 € - 3,10 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:45 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Sündmus toimub inglise keeles eestikeelsete subtiitritega
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
•Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Hea Alexela Kontserdimaja külastaja.

Terviseameti (www.kriis.ee) soovitustest lähtuvalt on külastajatel soovituslik kanda maski, eriti riskirühmadel. Samuti on soovitatav hoida võimalusel mõistlikku distantsi ning pesta või desinfitseerida regulaarselt käsi.

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
reg.nr: 10676276
Üritus MAMMA MIA! - The Smash Hit Musical
Kuupäev / Kell L 6.5.2023 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 49.90 - 129.90
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet MAMMA MIA! - The Smash Hit Musical - Esietendus PopulaarnePopulaarneMAMMA MIA! - The Smash Hit Musical - Esietendus Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet MAMMA MIA! - The Smash Hit Musical PopulaarnePopulaarneMAMMA MIA! - The Smash Hit Musical Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet MAMMA MIA! - The Smash Hit Musical PopulaarnePopulaarneMAMMA MIA! - The Smash Hit Musical Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet MAMMA MIA! - The Smash Hit Musical PopulaarnePopulaarneMAMMA MIA! - The Smash Hit Musical Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti