Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

RITA RAY. Muusikasuvi Antoniuse õues 2020

N 13.8.2020 20:00
Tartu Antoniuse õu
Ritra Ray

Üle tüki aja, kui mitte üle kümnendite, on koorumas diivalikku soul’i, suitsust r&b’d ja 70ndate maiguga diskot esitav artist. Ja mitte ainult esitav, vaid ka loov, sest kogu oma loomingu on ta kirjutanud ise. Lubage esitleda –  tõusev sinisilmse soul’i täht Kristi Raias ehk Rita Ray.
Harva tuleb nii jõulisi debüüte kui Rita Ray mullu novembri hakul ilmunud särav ja isikupärane album «Old Love Will Rust», mis nomineeriti Eesti muusikaauhindade jagamisel koguni neljas kategoorias, aasta album ja aasta debüütalbum kaasa arvatud. Album kogub suure hooga  pöörlemisi nii Suurbritannias kui ka USAs. Vaiko Eplik on öelnud, et tegu on parima kodumaise sõuliplaadiga läbi aegade.
Tõeliselt aga haarab kuulaja endasse Rita Ray oma live kontsertidel, kus särab tema hingestatud, jõuline vokaal, meeldejäävad meloodiad ja ka tantsulisus. Kontsert Rita Ray 5-liikmelise bändiga toob lavale parima külje soul, vanakooli R&B ja disko muusikast.
Bänd astub lavale koosseisus: Rita Ray, Kristen Kütner, Ott Adamson, Artis Boriss, Jasper Alamaa

Muusikasuvi Antoniuse õues 2020


30.juuli kell 20 Anna Kaneelina ja Erki Pärnoja
Anna ja Erki Pärnoja on rohkelt auhinnatud muusikutest duo. Koos lavale astudes moodustab paar harmoonilise terviku ning lubab kuulajail sukelduda endi sisemaailma läbi hõrgu vokaal-ja helimaailma. Esitusele tuleb enamasti Anna Kaneelina debüütalbumi materjal, sekka ka Erki enda lugusid.

6. august kell 20 KADRI VOORAND “In Duo With Mihkel Mälgand”
Kadri Voorandi,  ERR’i Aasta Muusiku hiljutine album“In Duo with Mihkel Mälgand”, mille avaldas mainekas Saksa plaadifirma, valiti Eesti Muusikaauhindadel Aasta Jazzalbumiks 2020.

Duo, mis mängib põhiliselt originaalloomingut häälele, bassile ja klaverile, mis annab ruumi improvisatsioonile ning mida ehivad õhulised elektroonilised efektid ja hingestatud poeesia. Stiililisi piire endale ei seata, kokku sulatatakse popi, folgi, jazzi ja isegi roki elemente.
 

13. august kell 20 RITA RAY
Eesti souli tähe Rita Ray kontsert 5-liikmelise bändiga toob lavale parima külje soul, vanakooli R&B ja disko muusikast. Eesti Muusikaauhindadel tõi debüütalbum "Old Love Will Rust" 4 nominatsiooni

 

20. august kell 20 Jarek Chalice Kasar. Krutingud ja klimberdamised.
Taasiseseisvumispäeva õhtul on laval Jarek Chalice Kasar. On muhedat huumorit, toredaid lugusid ja kindlasti palju head muusikat!
Chalice/Kasari muusikaline haare on aukartustäratavalt lai – alates 2006. aasta EV aastapäeval kõlanud pidulikust ja südamlikust, kogu ühiskonda kõnetanud laulust ”Minu inimesed”  kuni albumiteni, mis on asjatundjate poolt juba eesti popmuusika kullavaramusse kantud ning kus kõlavad teravmeelsed ja -keelsed kommentaarid ning lokkab muusikaline kirevus.

27. august kell 20 Uku Suviste „What Love Is“

Eesti Laulu selleaastase võistluse võitnud Uku Suviste on juba publiku südamesse ennast laulnud. Kontserdil kõlab muusikat džässist popi ja rokini, eurolaulud („What Love is“, Loreeni „Euphoria“), igihaljad hitid Eestist ja mujalt maailmast („See on nii hea“, „Saatanlik Naine”, „Unustuse jõel“, „Mis värvi on armastus“, „Sind otsides“, “You, Dance Together”, “I Wish”, “Love of my life”, “Show you the way” jpt.), vahepalaks pajatab Uku värvikaid lugusid idast ja läänest.

 

Piletid eelmüügist 17-19 eurot. Kontserdi toimumise nädalal 19-21 eurot

Pileteid on piiratud koguses 

Info tel 5274704 

Sündmuse koduleht: https://www.facebook.com/muusikasuvi/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
RITA RAY. Muusikasuvi Antoniuse õues 2020 N 13.8.2020 20:00 Tartu Antoniuse õu 19.90
Hinnainfo

Piletid eelmüügist 17-19 eurot. Kontserdi toimumise nädalal 19-21 eurot

Pileteid on piiratud koguses 

Info tel 5274704 

Korraldaja Kontsert3

 

 

 

 

Toimumiskoht
Tartu Antoniuse õu
Lutsu 5 Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Kontserdimaja (Piret Villmann)
Vanemuise 6 Tartumaa
reg.nr: 23435465
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet JAAN SÖÖT Delta suvelaval JAAN SÖÖT Delta suvelaval Delta suvelava, Eesti 14.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Anna Kaneelina ja Erki Pärnoja. Muusikasuvi Antoniuse õues 2020 Anna Kaneelina ja Erki Pärnoja. Muusikasuvi Antoniuse õues 2020 Tartu Antoniuse õu, Eesti 18.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Muusikasuvi Antoniuse õues 2020 pass Muusikasuvi Antoniuse õues 2020 pass Tartu Antoniuse õu, Eesti 60.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet KADRI VOORAND In Duo With Mihkel Mälgand. Muusikasuvi Antoniuse õues 2020 KADRI VOORAND In Duo With Mihkel Mälgand. Muusikasuvi Antoniuse õues 2020 Tartu Antoniuse õu, Eesti 18.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet MARTEN KUNINGAS ja ROBERT LINNA Delta suvelaval MARTEN KUNINGAS ja ROBERT LINNA Delta suvelaval Delta suvelava, Eesti 16.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!