Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ooper ''Esmeralda'' / Опера ''Эсмеральда'' (11.04 asendus)

T 13.10.2020 19:00
Rahvusooper Estonia, Tallinn
20.90 - 31.90
Ooper "Esmeralda"  mis pidi toimuma 11. aprill, lükkub edasi 13. oktoobrile.
Varem ostetud piletid kehtivad.
 
Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis lükkub Peterburi Kammeroopera etendus "Esmeralda" teisele kuupäevale. Uus kuupäev on 13.10.2020. Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.

Eriolukorra kehtestamise tõttu edasilükatud sündmuse osas pakub korraldaja etenduse külastamist uuel kuupäeval;

Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber ning me kanname raha pileti ostnud kliendi kontole.

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Pileteid saab tagastada kuni 30.06 k.a.

 

Ooper "Esmeralda"

Esietendus 2020. aastal Peterburi Kammerooperis

Tallinna muusikasõpradel on haruldane võimalus näha laval Dargomõžski varasemast loomingust pärit romantilist ooperit „Esmeralda“. Juri Aleksandrovi lavastuses on see teos pärast pikki aastaid unustuses olemist leidnud taas tee maailma lavadele. Praegu pole seda ooperit mitte ühegi teise teatri repertuaaris.

Kuulsa „Näkineiu“ tulevast autorit paelusid tema loomingulise tee alguses Victor Hugo teosed. Romaani „Jumalaema kirik Pariisis“ meeletu edu sillutas kirjanduskangelaste teed ka ooperi- ja balletilavadele. Noore Dargomõžski pöördumine just selle romaani poole oli edukas  – ta näitas end andeka dramaturgina. Helilooja lõi hämmastava muusika, mis on säilitanud oma muljetavaldava mõju tänapäevani, ta suutis anda edasi tegevustiku atmosfääri ja vana Pariisi värve.

„Oleme oma lavastuses säilitanud Dargomõžski loomingu ajaloolisuse täiel määral. Me pole jätnud välja keskaegse maailma haaravat karmi poeesiat, sellest hoolimata on romaani peategelaste probleemid mõistetavad ka XXI sajandi inimestele, need on ju igavesed. See helge armastus, mis ühendab kaht erinevatest ühiskonnakihtidest pärit inimest (noort ohvitseri Phoebust ja mustlastüdrukut Esmeraldat) ning hukutav ja sisimas põletav kirg, mis muutis Claude Frollo deemoniks… Sajandite jooksul on palju muutunud, aga nagu toona, nii sünnivad ka praegu enneolematud tunded ja kirg halastamatus ühiskonnas, mis mõistab hukka mistahes siirad tunded, viies lõpuks tragöödiani. Lavastuse finaal on ettearvatavalt selline, mille elu ise ette on kirjutanud. Puruneb klaasist kirik, koos sellega põleb aga tules ära kõik,“ räägib Juri Aleksandrov.

Sündmuse koduleht: http://www.fortius.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Ooper ''Esmeralda'' / Опера ''Эсмеральда'' (11.04 asendus) T 13.10.2020 19:00 Rahvusooper Estonia, Tallinn 20.90 - 31.90
Hinnainfo
Hea klient!
 
Teatri Peterburi Kammerooper etendused, mis olid planeeritud 11. ja 12. aprillile, lükkuvad edasi.
 
13. oktoobril mängitakse Dargomõžski romantilist ooperit „Esmeralda“ (pidi algselt toimuma 11.aprillil)
 
Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.  
 
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber ning me kanname raha pileti ostnud kliendi kontole.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
Pileteid saab tagastada kuni 30.06 k.a.
 
Vene keeles eestikeelsete subtiitritega
 
Etenduse kestvus: 2 tundi ja 50 minutit (ühe vaheajaga)
Vanusele: 16+
 
Pileteid tagastada ega vahetada ei saa
Toimumiskoht
Rahvusooper Estonia, Tallinn
Estonia pst 4 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Antrakt OÜ
Kalevipoja põik 3-80 Tallinn 13614 Harjumaa
svetlana_jantsek@hotmail.com
reg.nr: 11559957
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Ooper ''Don Juan'' (asendus 12.04 etendusele Armujook) / Опера ''Дон Жуан'' (замена спектакля Любовный напиток) Ooper ''Don Juan'' (asendus 12.04 etendusele Armujook) / Опера ''Дон Жуан'' (замена спектакля Любовный напиток) Rahvusooper Estonia, Tallinn, Eesti 20.90 - 31.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!